Co robić w weekend? W zasadzie impreza jest jedna. Plus cyrk

14
Share

Najważniejszym wydarzeniem nadchodzącego weekendu jest festyn Motoserce na Bródnie. Choć młodsi mieszkańcy dzielnicy mogą woleć coś innego.

 

fot. timparkinson/Flickr

fot. timparkinson/Flickr

18 kwietnia, jak co roku, w Parku Bródnowskim odbędzie się finał ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi Motoserce.

Kto był na poprzednich Motosercach mniej więcej wie, czego się spodziewać. Impreza będzie się odbywała w godzinach 10-22. W planie są m.in. pokaz stuntu i trialu motocyklowego, pokaz ratownictwa medycznego, pokaz sztuk walki oraz parada motocyklowa.

Do największych atrakcji będą należeć nowoczesny polski czołg PT-91 „Twardy” oraz transporter opancerzony „Rosomak” – choć mamy nadzieję, że nie będą orać trawników po całym parku…

 

O godz. 19:30 na głównej scenia zagra zespół Red Lips, który możecie kojarzyć z dużego przeboju pt. „To co nam było”:

 

 

Kto zamiast ryku maszyn woli ryk dzikich zwierząt (oraz przerażonej widowni) moze wybrać się do Cyrku Korona, który także w sobotę 18 kwietnia rozłoży się na ul. Trockiej obok bazarku.

Choć z tym rykiem zwierząt trochę przesadziliśmy – w programie są przede wszystkim akrobacje z pieskiem, rewia wielbłądów, pokaz koni, zebr, małp, a także ewolucje na wysokich masztach, żonglerka akrobatyczna i kaskaderskie wyczyny na wysokiej linie poziomej.

Odbędą się dwa przedstawienia: w sobotę o godz. 14 i 17. Bilety dla dorosłych kosztują 60-70 zł, dzieci wchodzą za darmo lub za 20-30 zł.

 

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx