Nałogowy gapowicz wpadł na Targówku | | targowek.info

Nałogowy gapowicz wpadł na Targówku

Paru naszych czytelników się ucieszy: 25-letni mężczyzna, który non stop jeździł komunikacją miejską bez biletów, w końcu został złapany. I trafi do więzienia na ładnych parę miesięcy.

 

W komentarzach pod tekstami na targowek.info regularnie pojawiają się dyskusje o ściganiu (lub nie-ściganiu) gapowiczów jeżdżących autobusami i tramwajami bez biletów. No to teraz jest o jednego takiego delikwenta mniej.

Jak poinformowała policja, w końcu udało się namierzyć i zatrzymać 25-letniego Tomasza B. – gapowicza-recydywistę, który był ścigany aż siedmioma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

 

Autobus 170 /fot. targowek.info
Autobus na Targówku /fot. archiwum targowek.info

 

Młody mężczyzna wielokrotnie był zatrzymywany za jazdę środkami komunikacji publicznej bez ważnych biletów. Jednak nałożone na niego grzywny nie były przez niego nigdy opłacone.

W efekcie materiały spraw dotyczących wykroczeń trafiały do sądu, który w pięciu przypadkach zasądził kary po 15 dni więzienia, a w dwóch innych 3 oraz 13 dni pozbawienia wolności.

Tomasz B. wiedział o tych wyrokach i postanowił unikać kontaktu z policjantami. Ci ustalili, że przebywa na terenie naszego Targówka. Odwiedzili wczoraj Tomasza B. w wynajmowanym mieszkaniu. Mężczyzna niemal natychmiast został przewieziony do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonych kar.

Co więcej, po odsiedzeniu siedmiu krótkich kar za „niemanie biletu” 25-latek wcale wyjdzie na wolność. Okazało się bowiem dodatkowo, że mężczyzna był też skazany na kilka miesięcy miesiący pozbawienia wolności za kradzieże, jakich dopuścił się w przeszłości. Przy okazji odsiedzi także to.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

19 komentarzy na temat “Nałogowy gapowicz wpadł na Targówku

 • 9 maja 2015 o godz. 22:25

  Buhahahahahahahahahahaha, wreszcie jakaś fajna wiadomość na koniec dnia

 • 10 maja 2015 o godz. 07:42

  Fajna informacja na koniec dnia

 • 10 maja 2015 o godz. 08:37

  Powinien odpracować te wszystkie kary a nie siedzieć na koszt społeczeństwa, ale dobre chociaż to,że nie jest bezkarny.

 • 10 maja 2015 o godz. 12:41

  będzie pierdział w pryczę. do roboty go wysłać.

 • 10 maja 2015 o godz. 15:21

  ciekawe, czy jak większość innych więźniów popiera PO?

 • 10 maja 2015 o godz. 21:21

  Koleś najpierw wydymał ZTM a teraz dyma nas podatników. Pojeździł za darmo, teraz sobie poleży z wiktem i opierunkiem a my będziemy na to robić. ZTM sobie z nim nie poradził to podrzucił kukułcze jajo obywatelom. Wsadzanie go do pierdla to jak leczenie alkoholika wódką. Koleś wyjdzie dalej będzie jeździł na gapę a my będziemy mu się dokładać do życia za darmo. Chyba też tak zacznę bo nie opłaca się być uczciwym.

 • 10 maja 2015 o godz. 21:52

  teraz sobie za darmo pojeżdżą na nim koledzy spod celi , aż będzie chodził okrakiem

 • 11 maja 2015 o godz. 07:43

  Gdzie są kontrolerzy biletów,którzy mieli jeździć po Targówku???
  Dlaczego nie pracują w weekendy?
  Czy społeczeństwo dalej będzie okradane przez złodziei jeżdżących bez dowodu opłaty za przejazd?
  Ja pytam,DLACZEGO KONTROLERZY NIE PRACUJĄ NA TERENIE TARGÓWKA???

 • 11 maja 2015 o godz. 10:13

  A za czyje będzie siedział? Ludzie w szpitalach muszą z własnymi lekami przychodzić porcje żywnościowe głodowe a taki zdrowy, młody „byk” będzie leżał w ciepełku dostanie michę wikt i opierunek za NASZE. Czy to jest sprawiedliwość. CHORY KRAJ.

 • 11 maja 2015 o godz. 11:21

  DO ANONIM :

  Kontrolerzy są i ścigają za te chore stawki przejazdów a Ty rusz cuchnące 4 litery i sobie ich zobacz na mieście obrońco złodziei . Siedząc w domu i zabierając tlen innym nie zobaczysz nic poza czubkiem nosa i ekranem komputera ;)
  PS.żal mi tych niespełnionych starażników miejskich :D

 • 11 maja 2015 o godz. 13:40

  Takich jak on jest tysiące.
  Komunikacja powinna być darmowa.

 • 11 maja 2015 o godz. 14:50

  TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
  na to wlasnie wydajmy nasze podatki.
  dajmy dach/jedzienie/itp takim.

  trzeba czuc dume

 • 11 maja 2015 o godz. 16:20

  pięknie :) gapowicze, ludzie nie płacący alimentów, ludzie którzy mają długi :) a nie można ich siłą do roboty zapędzić?

 • 11 maja 2015 o godz. 17:17

  roboty nie ma

 • 11 maja 2015 o godz. 21:29

  roboty nie brakuje w polityce.
  zapraszam wszystkich do roboty.

 • 12 maja 2015 o godz. 20:03

  Kontrolerzy też nie są uczciwi, często widuje jak znikają w macu na godzinkę.

 • 13 maja 2015 o godz. 09:28

  NA TARGÓWKU NIGDY NIE MA KONTROLERÓW.Ta dzielnica to PRZECHOWALNIA GAPOWICZÓW.Dowodem na moje słowa jest treść artykułu powyżej.ZŁODZIEJE bez biletu JEŻDŻĄ POPOŁUDNIAMI,WIECZORAMI I W WEEKENDY.W tym czasie mają 100%gwarancję bezpieczeństwa,ŻE NIE SPOTKAJĄ KONTROLERA.ZTM-u to NIE INTERESUJE,bo NIC Z TYM NIE ROBI.Ratusza też.SETKI TYSIĘCY uczciwych PASAŻERÓW wołają do was:ZRÓBCIE PORZĄDEK ZE ZŁODZIEJAMI,którzy jeżdżąc bez biletu OKRADAJĄ ZTM,MIASTO I WSZYSTKICH INNYCH UCZCIWYCH OBYWATELI.

 • 13 maja 2015 o godz. 10:42

  to jest myślenie polaczka… jak ja nie mam to i innym nie dam… tzw „pies ogrodnika”.. najlepiej żeby każdy pilnował siebie samego i wobec siebie starał się być takim, jakim oczekuje od innych bycia wobec niego… a to że są inni i inniejsi, to już inna kwestia i stado kontrolerów tego nie zmieni..

 • 13 maja 2015 o godz. 13:32

  I NOCAMI też jeżdżą ci złodzieje.I PIJACY.Bo każdy pijak to złodziej.
  I w ogóle KAŻDY to złodziej.Ten co ma bilet to też złodziej.Bo tak.Wszyscy to złodzieje i już.I nie setki tysięcy jest tych złodziei a MILIONY a nawet MILIARDY.Złodziej na złodzieju złodzieja pogania.
  Wchodząc do autobusu,pokaż że masz bilet.Podejdź do każdego pasażera i powiedz mu z dumą,prosto w oczy;ja mam bilet,a Ty,ZŁODZIEJU,dlaczego mnie okradasz?A jak on wyciągnie swój bilet,to zaśmiej mu się w twarz i powiedz:dopiero teraz skasowałeś ZŁODZIEJU,a jedziesz już 5 przystanków!
  Wszędzie złodzieje!Otwieram szafę-złodzieje,otwieram lodówkę-złodzieje,wychodzę z domu-złodzieje,wsiadam do autobusu-złodzieje!
  JESTEM JEDYNYM UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM ZA ZIEMI.JAK ŻYĆ,PANIE PREZYDENCIE??

  Zmień prace i weź kredyt ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.