Napad w windzie na Złotopolskiej | | targowek.info

Napad w windzie na Złotopolskiej

Policjanci złapali jednego ze sprawców. Nie zgadniecie, ile ukradł.

Do napadu w bloku przy ul. Złotopolskiej doszło kilka dni temu. Do windy za 28-latkiem wsiadło dwóch mężczyzn. Tam – zaatakowali go. Napastnicy pobili mężczyznę, a następnie ukradli mu… 30 zł, które 28-latek zresztą sam im oddał, w obawie o swoje bezpieczeństwo.

Pokrzywdzony o całym zdarzeniu powiadomił rodzinę, a sam udał się po pomoc do szpitala. Sprawcy ze skradzionymi pieniędzmi uciekli.

Zaalarmowani policjanci zaczęli poszukiwania i szybko wytypowali osoby mogące dokonać tego czynu. Przed weekendem zatrzymali już jednego ze sprawców – 27-letniego Patryka T. Drugi bandyta też już jest znany policji – ale na razie się ukrywa.

Patrykowi T. za rozbój, w którym ukradł 30 zł, zgodnie z kodeksem karnym grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Patryk. T w rękach policjantów z Targówka /fot. Policja
Patryk T. w rękach policjantów z Targówka /fot. Policja

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Napad w windzie na Złotopolskiej

 • 23 maja 2015 o godz. 20:11

  Niska szkodliwość społeczna. Niedługo wypuszczą a donosicielowi znów spuszczą łomot. Taki kraj.

 • 23 maja 2015 o godz. 20:17

  Niech siedzi i ciężko pracuje na swoje utrzymanie w pierdlu.

 • 23 maja 2015 o godz. 20:30

  Ciekawe skąd byli, czy z Targówka czy przyjechali na „wycieczkę”?

 • 23 maja 2015 o godz. 23:02

  chciałabym żeby nasz kraj był takim gdzie mogę pojechać rowerem do pracy , gdzie mogę założyć skromny złoty łańcuszek i jechać spokojnie autobusem, gdzie znaczek samochodu nie padnie łupem jakiegoś idioty itd itp

 • 24 maja 2015 o godz. 01:26

  Trzymaj sie Patryczek! PDW!

 • 24 maja 2015 o godz. 11:13

  Swoją drogą 28 latek miał w kieszeni 30 zł…? Gdyby taką kwotę miał 14 latek… To pewnie na wkład własny na mieszkanie :-)

 • 24 maja 2015 o godz. 13:44

  Patryk? O kogo chodzi? jakas ksywa cos?

 • 24 maja 2015 o godz. 19:52

  @Michał

  No, ale wiesz… Trafi się jakaś fajna dziewczyna, a Ty nie masz nawet na najtańsze kino + popcorn (dla dwóch osób, rzecz jasna) :-) Facet zawsze przy sobie powinien mieć parę złotych. A jak Ci ukradną buty? Idziesz do najbliższego sklepu i kupujesz. Widziałem raz gościa, który wracał do domu bez butów wzdłuż ul. Św. Wincentego. I nie był to misjonarz z zakonu braci bosych. Widocznie jego obuwie kogoś zakuło w oczy :-)

 • 25 maja 2015 o godz. 13:55

  @ZAMOŻNI POLACY

  Teraz prawie wszędzie można płacić kartą, a już zwłaszcza w restauracjach, pubach czy kinach, więc nie rozumiem co dziwnego jest dla Ciebie w tym, że chłopak nie miał przy sobie gotówki? Ja wyciągam pieniądze z bankomatu tylko wtedy, kiedy wiem, że będę gdzieś gdzie kartą nie zapłacę. Czyli bardzo rzadko.

 • 25 maja 2015 o godz. 16:41

  Karta czy gotówka? wszystko jedno.Nikomu NIC do tego!Moja karta i moje pieniądze. Na początek palca kawałek uciąć za kradzież z pobiciem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.