Nowe osiedle przy Parku Bródnowskim

34
Share

W miejscu dawnych parkingów stanął już płot zapowiadający budowę. Wkrótce przy ul. Rembielińskiej powstaną trzy ośmiopiętrowe bloki Osiedla przy Parku.

 

Do niedawna parkowały tu samochody, teraz pojawiły się baraki dla robotników, a teren został ogrodzony płotem. Chodzi o działkę między Rembielińską a Parkiem Bródnowskim, na tyłach kościoła i bazarku przy Kondratowicza.

 

materiały inwestora

materiały inwestora

 

To deweloper Victoria Dom rozpoczął budowę Osiedla przy Parku. Trzy bloki staną na wąskiej działce, tuż obok osiedla firmy Napollo przy Poborzańskiej i galerii handlowej Renova. Tak inwestor zapowiada swoje osiedle:

Mieszkania są dostępne w trzech eleganckich budynkach, w których znajduje się łącznie 127 lokali. Osiedle dedykowane jest przede wszystkim młodym rodzinom – w ofercie są mieszkania w programie MdM.

W ofercie znajdują się nowe mieszkania o metrażach od 30 – 84m2, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Dalej czytamy, że osiedle „jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami” i oczywiście na mapce wyraźnie zaznaczono stację metra. Choć ta powstanie nie przy samym osiedlu, a przy skrzyżowaniu Kondratowicza z Rembielińską… Ale to kolejny dowód, że planowane metro przyciąga deweloperów.

Bloki maja być gotowe w 2017 roku. Metro Rembielińska, według zapowiedzi ratusza, w 2022 r..

 

materiały inwestora

34
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx