Pytają o Park Wiecha. Znowu | | targowek.info

Pytają o Park Wiecha. Znowu

Od piątku zaczyna się kolejny etap konsultacji o przyszłość Park Wiecha. Tak wiemy, to nie pierwszy raz. Ale warto się zmobilizować i opowiedzieć, co nam się nie podoba w parku. 

 

Od piątku 29 do niedzieli 31 maja w godz. 10–18 na skwerze przed teatrem Rampa będzie czynny punkt konsultacyjny w ramach II etapu konsultacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu skweru im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. W punkcie mieszkańcy będą mieli możliwość poznać na przygotowanej makiecie zaproponowane przez projektanta rozwiązania, porozmawiać oraz zgłosić swoje uwagi i propozycje.

Fragment makiety możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Makieta do konsultacji rejonu Parku Wiecha / zdjęcie Stowarzyszenie Odblokuj na Facebooku
Makieta do konsultacji rejonu Parku Wiecha / zdjęcie Stowarzyszenie OdBlokuj na Facebooku

To już drugi etap tych konsultacji (pierwszy był na jesieni), w poprzednich latach odbywały się inne konsultacje, a w parku wciąż niewiele się zmienia. Ławka zapaskudzona przez gołębie nadal jest zapaskudzona, po weekendzie wszędzie walają się śmieci.

Trzeba jednak docenić, że powoli, ale coś idzie do przodu. Pojawiła się toaleta, o którą mieszkańcy prosili od lat oraz monitoring. Dlatego zachęcamy, żeby tym razem też przejść się do parku i podpowiedzieć projektantom, czego jeszcze w nim brakuje. Efekt nie będzie widoczny od razu, ale może ktoś weźmie nasze zdanie pod uwagę.

 

 

Dodatkowo do 22 czerwca (poniedziałek) swoje uwagi można nadsyłać na adres: konsultacje@um.warszawa.pl.

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Pytają o Park Wiecha. Znowu

 • 28 maja 2015 o godz. 11:01

  Tak jak pisałem o imprezie związanej z twórczością i życiem Wiecha w miarę się postarali Park Powinien nawiązywać do Postaci Wiecha Warszawy Targówka Przydałaby się scena bo ta ustawiona była nijak zabrakło czucia klimatu oprócz artystów ze Teatru Rampa 1 Klasa no i jak zwykle zero reklamy plakatów ludzie przyszli bo słyszeli hałas i muzykę ot co

 • 29 maja 2015 o godz. 10:39

  Wybieram się. Wg mnie. w miarę możliwości, powinniśmy wzorować się na Ogrodzie Krasińskich.

 • 29 maja 2015 o godz. 16:49

  tak , psow ograniczyć dostęp

 • 1 czerwca 2015 o godz. 12:55

  Nic z tej mapki nie rozumiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.