Festiwal szparagów na Elsnerowie | | targowek.info

Festiwal szparagów na Elsnerowie

Wiecie, jak smakują  zielone szparagi z wołowiną i karmelizowaną botwinką? Jeśli nie, to w niedzielę możecie się przekonać na festiwalu szparagów na Osiedlu Wilno.

 

Na Festiwal Szparagów zaprasza deweloper Osiedla Wilno i trzeba przyznać, że to dość oryginalna forma promocji. Na miejscu porcje degustacyjne przygotuje Tomasza Czajkowskiego, bloger prowadzący blog Magiczny Składnik (www.magicznyskladnik.pl). Do spróbowania będą m.in. zielone szparagi z wołowiną i karmelizowaną botwinką oraz deser z białych szparagów z serkiem mascarpone i chipsami truskawkowymi.

Jeśli ktoś nie ma ochoty na szparagi, to na miejscu będzie też zjazd foodtrucków, wśród których zobaczymy Gringo, Zapieksownię, Burgery Classic oraz Furoszron. Będzie też możliwość przejażdżki nietypowymi rowerami AirBike oraz serwis i wystawa rowerów, a dla najmłodszych Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego. Ponadto Delikatesy Organic przygotują stragan ze świeżymi warzywami oraz innym asortymentem.

Piknik zaczyna się o godzinie 11:00 na Placu Ostrej Bramy  (róg ul. Zamkowej i Wiernej).

 

Festiwal Szparagów
Festiwal Szparagów
PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Festiwal szparagów na Elsnerowie

  • 14 czerwca 2015 o godz. 16:20

    Kombinuja jak tam ludzi ściagnać budynki ładne ale wygląda jak więzienie może za parę lat. Trzeba było zabronić budowania samowli na Skarbka z bidy i pomyśłec o tym terenie żeby zaprojektowac nową dzielnice a tak kazdy sobie w bagnie blok stawia wysoki niski jak mu s.. ię nawinie. A Sam Festiwal Spoko Tak dla myśłenia planowania nie dla pseudo wolności budowlanej

  • 15 czerwca 2015 o godz. 09:54

    Lolek Popaprany ty dziecinny mungrolu

  • 16 czerwca 2015 o godz. 09:56

    Idź sobie polem poczekaj na pociąg elektryczny prawie jak Metro :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.