Narodowy włoski cyrk na Targówku [ROZDAJEMY BILETY!]

18
Share

Znany włoski cyrk Medrano zagościł przy ulicy Trockiej. Od dziś do poniedziałku codziennie będą występy – a my mamy dla was darmowe wejściówki.

 

Medrano nosi dumny tytuł Narodowego Cyrku Włoskiego i na Targówek dociera po raz pierwszy (choć raz był już blisko nas, pod CH Marki, jesienią 2014 r.).

Cyrk prowadzony jest przez rodzinę Casartelli i zdobył dwie nagrody Złotych Clownów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo – najbardziej prestiżowym festiwalu w świecie cyrku, nad którym patronat obejmuje Książe Monako.

Medrano jest jednym z największych cyrków w Europie – olbrzymi elegancki namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, 100 zwierząt, 40 artystów, 100 osób obsługi technicznej, 60 pojazdów transportujących wyposażenie oraz naczepy campingowe.

 

Cyrk Medrano / fot. mat. prasowe

Cyrk Medrano / fot. mat. prasowe

 

Cyrk Medrano łączy elementy tradycji i nowoczesności.  W programie zaplanowano m.in. brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci, pokazy tygrysów, słoni indyjskich i afrykańskich, żyrafy, konie, wielbłądy, a także akrobatów, ekwilibrystów, brzuchomówcę i komików. Największym aplauzem widowni cieszy się wielka rewia w inscenizacji cygańskiej oraz inscenizacja „Afryka” z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł.

Wczoraj cyrk zainstalował się obok bloków na ul. Trockiej i od dzisiaj rozpocznie przedstawienia.

Plan przedstawień na Targówku:

17.06. – środa godz. 18:00
18.06. – czwartek godz. 16:00
19.06. – piątek godz. 18:00
20.06. – sobota godz. 14:00 i 17:00
21.06. – niedziela godz. 14:00 i 17:00
22.06. – poniedziałek godz. 18:00

Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni i wynoszą: dorośli od 60zł do 100 zł, dzieci od 30zł do 50 zł. Więcej informacji o Cyrku Medrano na polskim profilu na facebooku oraz na stronie cyrku.

 

Warszawa Targówek

 

UWAGA, KONKURS!

Dla czytelników targowek.info mamy 3 podwójne wejściówki na piątkowy spektakl Medrano. Zadanie jest proste: w mejlu na adres redakcja@targowek.info prosimy napisać w kilku słowach, jakie występy cyrkowe lubicie najbardziej – i dlaczego.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy trzy naszym zdaniem najciekawsze i ich autorów nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na przedstawienie Cyrku Medrano w piątek 19.06. o godz. 18:00.

Na mejle czekamy dziś (w środę 17.06) od teraz do godz. 20:00. Mejle prosimy zatytuować „Cyrk”, a w treści, oprócz odpowiedzi, podajcie także swoje imię i nazwisko. Wyniki ogłosimy na tej stronie w czwartek.

Konkurs rozwiązany! Mieszkańcy Targówka chyba jednak lubią cyrk, bo nasz konkurs cieszył się wielkim powodzeniem – w kilka godzin otrzymaliśmy prawie sto mejli z odpowiedziemi! Wszystkim bardzo dziękujemy za udział, ale możemy rozdać tylko 3 podwójne wejściówki na spektakl włoskiego cyrku Medrano. Najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi przysłały trzy panie: Marta Ch., Irena Cz. i Katarzyna R. Do zwycięzców już wysłaliśmy mejle ze szczegółami odbioru nagrody – gratulujemy i prosimy o sprawdzenie elektronicznych skrzynek.

 

18
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx