Największe beach party w stolicy? Oczywiście na Targówku!

9
Share

Nad jeziorem przy Bardowskiego szykuje nam się wielka impreza, a właściwie wielki „melanż”, jak reklamują go organizatorzy. Szkoda że wszystko jest nielegalne.

 

Pamiętacie „Kwietniowe ognisko” na krakowskim Zakrzówku? Na imprezę młodzi ludzie zwoływali się przez facebooka, przyszło kilkanaście tysięcy ludzi, były ofiary śmiertelne i wchłonięto tam zapewne tony dopalaczy.

Teraz coś podobnego szykuje się u nas, tyle że już nie spontanicznie, ale ktoś chce zrobić na tym interes. Na Facebooku pojawiło się wydarzenie „Największe beach party w stolicy!!! Wjazd z własnym alkoholem!!!”. Gdzie? Oczywiście na najmodniejszej plaży tego sezonu, czyli nad jeziorem przy Bardowskiego na Utracie.

Impreza ma się odbyć wieczorem 1 sierpnia, a jej początek zaplanowano na godz. 17. Organizatorzy zapewniają muzykę klubową graną przez DJ’a, w zamian oczekują, że ktoś im zapłaci 10 zł za wejście na party. Z naszych informacji wynika, że nikt nie wynajął plaży, ani nawet nie pytał o zgodę w urzędzie. Przypomnijmy, że nie wszystkie etapy inwestycji są skończone, pawilon cały czas jest ogrodzony i trwa tam budowa. Plaża wprawdzie jest oblegana, ale do tej pory zorganizowanych imprez jeszcze tu nie było.

Na razie udział w melanżu zadeklarowało „tylko” ponad 330 osób, ale zaproszonych jest już ponad 8000. Organizatorzy zachęcają do zapraszania kolejnych, oferując młodym ludziom darmowe wejściówki.

Jeśli chcecie rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego spędzić przy muzyce klubowej, to tutaj jest to wydarzenie. Ale liczymy, że jednak w Godzinę W spotkamy się gdzie indziej.

jeziorko-bardowskiego-5

Jezioro przy Bardowskiego / fot. targowek.info

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx