Zburzą pawilon przy Kuflewskiej? Nie tak prędko

1
Share

Uspokajamy: wbrew temu, co podają niektóre strony internetowe, nieprędko stare pawilony na Targówku Mieszkaniowym pójdą pod kilof. Choć kiedyś pewnie czeka je ten los.

 

Dużo się ostatnio narobiło różnych profili fejsbukowych o Targówku i niektóre piszą głupoty. Na przykład niedawno przeczytaliśmy, że zburzą Saturna, czyli pawilon przy Kuflewskiej 6 z jednym z najmodniejszych klubów fitness w Warszawie.

Rzeczywiście, kiedyś zburzą. Pisaliśmy już o tym w 2012 roku i teraz jest to tak samo realne jak wtedy. A nawet mniej. RSM Praga ma w planach zastępowanie starych pawilonów, jak ten przy Kuflewskiej czy Kanwę (vel. Gold Box) przy Piotra Skargi, budynkami mieszkaniowymi, ale rynek deweloperski ostatnio mocno zwolnił. Najpierw RSM musi sprzedać mieszkania w nowej inwestycji przy Myszkowskiej, a dopiero weźmie się za następne budowy. Tym bardziej, że, budowa metra na Targówek coraz bardziej się opóźnia.

Dlatego RSM Praga nie tylko nie wyrzuca najemców z pawilonów, ale szuka nowych. Do wynajęcia jest mały lokal (15 m kw. ) pod Saturnem. Oferty można składać do 18 września.

W tym samym konkursie do wynajęcia jest jeszcze kilka lokali użytkowych w blokach na Targówku Mieszkaniowym:

  • ul. Gajkowicza 9 pow. – 14,90 m2 – działalność podstawowa, usługi, magazyn
  • ul. Janinówka 7 pow. – 48,90 m2 – działalność podstawowa, usługi, magazyn
  • ul.Askenazego 1 pow. – 107,80 m2 – działalność podstawowa, usługi, magazyn
  • ul.Kuflewska 6 pow. 15,00 m2 – działalność podstawowa, usługi, magazyn

W każdym można zrobić jakiś kiosk czy mały sklepik. Oby tylko nie kolejny punkt Alko 24h…

 

Pawilon handlowy przy Kuflewskiej

Pawilon handlowy przy Kuflewskiej 6

 

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx