Gdzie powinny stanąć nowe stacje Veturilo? Głosujemy!

54
Share

Jest szansa, że na Targówku pojawią się nowe stacje Veturilo. Tylko trzeba zdecydować gdzie. Zapraszamy do głosowania i podsuwania pomysłów na lokalizacje. 

 

Umowa ratusza z firmą Nextbike na obsługę sytemu skończy się pod koniec 2016 roku. Po tym okresie miasto nie zrezygnuje z systemu miejskich rowerów, a wręcz przeciwnie – chce go powiększyć. Dlatego we wszystkich dzielnicach odbywają się właśnie konsultacje społeczne. Niestety dość słabo nagłośnione, więc niewiele osób pojawiło się na spotkaniu w sprawie Targówka i Pragi. Ale od czego mamy internet.

Na spotkaniu była radna Katarzyna Górska-Manczenko (PO) i to od niej znamy szczegóły. Targówek ma szanse na trzy nowe stacje. Trzeba tylko zdecydować, gdzie staną. Możliwe jest też przeniesienie już istniejących stacji. Na przykład stacja przy Domu Kultury Zacisze ma zdecydowanie najmniejszą liczbę wypożyczeń, za to nie ma stacji przy skrzyżowaniu Młodzieńczej z Radzymińską…

Poniżej podajemy propozycje lokalizacji nowych stacji Veturilo. Można głosować na trzy.

A może macie inne pomysły na lokalizację? Można je zgłaszać mailowo na adres veturilo@zdm.waw.pl, koniecznie wpiszcie też w komentarzu poniżej.

 

 

54
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx