Pawilon na Podgrodziu znowu się zmieni | | targowek.info

Pawilon na Podgrodziu znowu się zmieni

Zapowiada się kolejna metamorfoza najważniejszego pawilonu w tej części Bródna.

 

Pawilon przy Krasnobrodzkiej 11 to najważniejszy obok pętli punkt tej części osiedla. Mamy tu bibliotekę, Klub Podgrodzie, banki, drogerie i kilka sklepów. Na całe szczęście Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródna, nie zamierza go burzyć, tak jak swoje pawilony chce potraktować SM Praga, ale cały czas inwestuje w budynek. Może dlatego, że ma tam swoje biura…

Po raz pierwszy budynek zmienił się gruntownie w 2009 roku, gdy wymieniono elewację. Na początku 2015 roku zakończyła się zabudowa podcieni, co wyraźnie zmieniło lekką bryłę budynku.

Na tym nie koniec prac. Spółdzielnia ogłosiła właśnie przetarg, w którym szuka wykonawcy dokończenia modernizacji. W planach jest m.in. zagospodarowanie terenu wokół pawilonu oraz zamontowanie na jego dachu ogniw słonecznych. Całość prac ma kosztować ok. 1,5 mln zł.

Zdjęcie na górze: SM Bródno

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Pawilon na Podgrodziu znowu się zmieni

 • 14 października 2015 o godz. 09:18

  Dlatego są podwyżki czynszu. SM niech się weźmie za np. windy na osiedlu.

 • 14 października 2015 o godz. 07:42

  SM wyremontuje sobie siedzibę znowu za nasze pieniądze. Administracje mają odnawiane ściany i podłogi co kilka lat, a w blokach klatki schodowe nie odnawiane od 40 lat.

 • 14 października 2015 o godz. 11:51

  Czemu syreny wyjo? Nie podoba mie sie to

 • 14 października 2015 o godz. 21:10

  Lusia napisała
  ”14 października 2015 o godz. 11:51
  Czemu syreny wyjo? Nie podoba mie sie to”
  ODPOWIADAM;
  czas doić krowy

 • 14 października 2015 o godz. 21:23

  zaiste SM.Bródno dba tylko o swój czubek nosa,może prezes wybrał by się na tern naszego osiedla „Chodecka” sprawdził by czystość , dał by z buta po schodach /bo windy popsute/ na klatkach ciemno/nie widać syfu/ ZAPRASZAMY

 • 14 października 2015 o godz. 22:14

  Mieszkańcy koniecznie trzeba iść na Walne Zebranie w 2016 r i odwołać Zarząd razem z działaczami , którzy zamiast zajmować się sprawami mieszkańców, chcą wydać pieniądze na modernizację pawilonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.