Porwanie na Targówku. Jest aresztowany | | targowek.info

Porwanie na Targówku. Jest aresztowany

W sprawie jest jednak wciąż wiele niewiadomych.

 

Dopiero dziś policja poinformowała o dramatycznych wydarzeniach, do jakich doszło w połowie września w naszej dzielnicy. Wtedy to 39-letni mężczyzna, który wyszedł na osiedlowy parking na Targówku, został zaatakowany przez nieznane osoby, a następnie uwięziony w bagażniku i wywieziony.

Jak się potem okazało, został wywieziony na działkę i tam dotkliwie pobity.Po blisko 24 godzinach porwany został wyrzucony z samochodu na ulicy na Pradze. Dzięki pomocy postronnych osób  szybko trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Wkrótce wpadli na trop osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem.  27-letni Konrad S. został zatrzymany na terenie Pragi Południe. „Przy okazji” funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim także ponad 50 gramów marihuany.

Konrad S. usłyszał w prokuraturze zarzuty – odpowie za pozbawienie wolności 39-latka połączonej ze szczególnym udręczeniem oraz za posiadanie narkotyków. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd, grozi mu kara co najmniej 3 lat więzienia.

Co z pozostałymi osobami, które brały udział w porwaniu mężczyzny z Targówka – i z jakiego powodu ono w ogóle nastąpiło – o tym policja niestety nie informuje.

 

zdjęcie na górze: aresztowany Konrad S. /fot. Komenda Stołeczna Policji

Jeden komentarz na temat “Porwanie na Targówku. Jest aresztowany

  • 21 sierpnia 2017 o godz. 11:47

    Niedługo Gekon wychodzi. Znów będzie uprawiał swoją bandytke i dilerke na Gocławiu. Strzeżcie się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.