Porwanie na Targówku. Jest aresztowany | | targowek.info

Porwanie na Targówku. Jest aresztowany

W sprawie jest jednak wciąż wiele niewiadomych.

 

Dopiero dziś policja poinformowała o dramatycznych wydarzeniach, do jakich doszło w połowie września w naszej dzielnicy. Wtedy to 39-letni mężczyzna, który wyszedł na osiedlowy parking na Targówku, został zaatakowany przez nieznane osoby, a następnie uwięziony w bagażniku i wywieziony.

Jak się potem okazało, został wywieziony na działkę i tam dotkliwie pobity.Po blisko 24 godzinach porwany został wyrzucony z samochodu na ulicy na Pradze. Dzięki pomocy postronnych osób  szybko trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się stołeczni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Wkrótce wpadli na trop osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem.  27-letni Konrad S. został zatrzymany na terenie Pragi Południe. „Przy okazji” funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim także ponad 50 gramów marihuany.

Konrad S. usłyszał w prokuraturze zarzuty – odpowie za pozbawienie wolności 39-latka połączonej ze szczególnym udręczeniem oraz za posiadanie narkotyków. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd, grozi mu kara co najmniej 3 lat więzienia.

Co z pozostałymi osobami, które brały udział w porwaniu mężczyzny z Targówka – i z jakiego powodu ono w ogóle nastąpiło – o tym policja niestety nie informuje.

 

zdjęcie na górze: aresztowany Konrad S. /fot. Komenda Stołeczna Policji

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Porwanie na Targówku. Jest aresztowany

 • 21 sierpnia 2017 o godz. 11:47

  Niedługo Gekon wychodzi. Znów będzie uprawiał swoją bandytke i dilerke na Gocławiu. Strzeżcie się

 • 21 listopada 2019 o godz. 15:59

  Wielki bandyta. a pod celą lache ciągał

 • 21 listopada 2019 o godz. 17:01

  i co taki śmieć sobą reprezentuje. zachciało mu się gangsterzyć na Gocławiu. szkoda jego matki. w szkole na szmacie jechała jako woźna. urodziła takiego debila który wziął się za handel narkotykami na Gocławiu i porwaniami oraz ściąganiem haraczy od niewinnych na niby jego terenie.

 • 13 lutego 2020 o godz. 12:07

  Takie Śmieci powinno się utylizować a nie utrzymywać na koszt Państwa. Do kamieniołomu z nim. Niech drogi kładzie. wypuszczą go i dalej będzie terroryzował słabszych

 • 18 lutego 2020 o godz. 12:31

  A to frajer sprzedał już parę osob.

 • 25 marca 2020 o godz. 17:23

  Wielki bandyta bo braci ma z kryminalu i tatusia starego gangusa. Kiedys przyjdzie czas nawiniesz sie menelu pod hamims sklepem. Odwdziecze ci sie pieknym za nadobre i tym razem ja polamie ci nogi skirwysynu strzez sie. Tylko uslysze ze znownsie wozisz po goclawiu i dilerzysz. Baton sprawiedliwosci doparnie twoja lyską tempą pale!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.