Zmarła jedna z ofiar wypadku na Trasie Toruńskiej

4
Share

Lekarze przegrali walkę o życie mężczyzny ciężko rannego w wypadku sprzed tygodnia.

 

Do groźnego wypadku na Trasie Toruńkiej (S8) doszło w poprzedni czwartek, wieczorem 22 października. W szklanym tunelu, na wysokości zjazdu na węzeł przy ul. Łabiszyńskiej, zderzyły się ze sobą trzy samochody.

Wszystkie pojazdy były poważnie uszkodzone, ale kierowcy i pasażerowie Forda Fiesty oraz Skody Octavii zdołali wyjść ze swoich samochodów o własnych siłach. W trzecim aucie, Toyocie Corolli, uwięzionych zostało jednak trzech mężczyzn – pasażer z przodu oraz dwie osoby z tyłu.

Żeby wydostać ofiary wypadku z wraku samochodu, potrzebna była pomoc straży pożarnej. Strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego odcięli dach i pozostałe elementy karoserii Toyoty, umożliwiając bezpieczne wydobycie poszkodowanych.

Trzej ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, najciężej ranny zmarł – poinformował o tym wczoraj Tvnwarszawa.

Od czasu ostatecznego zakończenia remontu na warszawskich odcinku trasy S8 (Trasie Toruńskiej i Trasie AK) niemal codziennie dochodzi na niej do wypadków. O dziwo, ponieważ to trasa krajowa, stołeczna policja nie odnotowuje ich w swoich statystykach. Dzięki temu liczba wypadków w mieście statystycznie spada…

 

fot. Straż Pożarna

Zdjęcia z tragicznego wypadku na Trasie Toruńskiej 22.10.2015 r. / wszystkie zdjęcia: Straż Pożarna/JRG1/JRG15

 

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx