Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki | | targowek.info

Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki

Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy pomogą namierzyć kierowcę czarnego mercedesa. Tego, który w poniedziałek zabił 16-latkę na św. Wincentego i uciekł z miejsca wypadku. 

 

O tragicznym wypadku napisaliśmy wczoraj. Dziś policja wydała komunikat, w którym poszukuje kierowcy czarnego mercedesa. Wiadomo tylko, że numer rejestracyjny zaczynał się na W….

„Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w dniu wczorajszym, około godz. 15:40, przy ul. Św. Wincentego, na wysokości numeru 103. Kierujący pojazdem marki Mercedes, koloru czarnego, o początkowym numerze rejestracyjnym W(…) potrącił pieszą i oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. W wyniku tego wypadku 16-letnia kobieta, na skutek doznanych obrażeń, zmarła na miejscu” – napisali policjanci.

O tej godzinie w taki ruchliwym miejscu jest sporo osób, szczególnie innych kierowców, także pasażerów autobusów. Wierzymy, że na pewno ktoś widział zdarzenie albo zapamiętał fakty, które pomogą namierzyć kierowcę.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek, bądź inne osoby, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ul. Jagiellońska 51, tel. całodobowy 22 603 72 55, 22 603 75-56.

PRZECZYTAJ TEŻ:

32 komentarzy na temat “Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki

 • 29 grudnia 2015 o godz. 16:53

  najgorszy typ mordercy jaki może być

 • 29 grudnia 2015 o godz. 18:20

  tg Zgadzam się w 100%. Trynkiewicz i każdy inny morderca zabijający z premedytacją i męczący wcześniej swoje ofiary nie ma co się równać z osobą która w bestialski sposób zwykle zupełnie przypadkowo potrąca inną osobę i potem ucieka najprawdopodobniej na skutek paniki.

 • 29 grudnia 2015 o godz. 20:31

  Z naprzeciwka jechały pewnie jakieś autobusy z zamontowanymi kamerami, to chyba tylko pewnie kwestia czasu.

 • 29 grudnia 2015 o godz. 19:31

  To jest dla mnie dziwne, że kamery zainstalowane na skrzyżowaniu nie dalej jak 2 lata temu nie są odpowiedniej razdzielczości. Czy nikt z zamawiających jeszcze nie wpadł na to, że są nowe technologie. Kamery zakładam od lat i nie cofam się z technologią. A w takich miejscach jak skrzyżowania, przejścia dla pieszych to kamery powinny być takie, żeby można było odczytać numery pojazdu. Tanio nie znaczy dobrze.

 • 29 grudnia 2015 o godz. 20:48

  Tak dziękuje juz miałam raz "przyjemność" z policja na Targówku jak mi samochod uszkodzili, powodzenia średnie Zaanagażowania i kompetencje życzę powodzenia. Nie wróżę zeby im sie udało. Współczucia dla rodziny i przyajciół… Bardzo mi przykro ale proszę szukać na własna rękę…

 • 29 grudnia 2015 o godz. 21:58

  Po co to miasto jest okamerowane? Jak potrzeba to nie można skorzystać że zdobyczy technologii.
  Kolejną sprawą jest profilaktyka. Jak policjanci siedzą w komisariacie, to na takie właśnie efekty nie trzeba długo czekać. Nie jest tajemnicą, że na ul. Wincentego, Kondratowicza, Wysockiego prędkość jest znacznie przekraczana, częste przejazdy na późnym żółtym lub wczesnym czerwonym to standard. Pewnie w całej Wawce tak jest, ale ja odnosze się tylko do naszego podwórka. Czy ktoś widział policję z suszara na Kondratowicza, Wincentego, czy ktoś widział policjantów wylapujacych gamoni przechodzących w niedozwolonych miejscach? Pytania retoryczne.

 • 30 grudnia 2015 o godz. 02:21

  Co do policji – często widuję patrol na Kowalskiego między Tokarza a Malborską. Kiedyś mnie nawet zatrzymali do rutynowej kontroli.

 • 30 grudnia 2015 o godz. 07:35

  no no jeśli nawet ciebie zatrzymali to sprawa musi być poważna..
  rzeczywiście policja stoi na Kowalskiego często-ciekawe po co, bo ani tam się rozpędzić można, wypadków też tam raczej nie ma

  i oby znaleźli tego mordercę i trudno tu mówić o przypadkowym zabójstwie. Samochód przecież sam się nie wtoczył na ulicę i jechał za szybko. Ktoś zrobił to świadomie, myślący człowiek musi brać takie ryzyko pod uwagę. Co wart jest człowiek dla którego dojazd o kilka sekund wcześniej jest ważniejszy niż życie innego człowieka?

 • 30 grudnia 2015 o godz. 10:45

  Okres wyprzedaży. O tej godzinie w tym miejscu Prawy pas do jazy prosto często „stoi przed światłami” na skrzyżowaniu z Malborską. Wiele samochodów wyprzedza lewym pasem „do skrętu” z dużą prędkością aby wcisnąć się bezpośrednio przed skrzyżowaniem na prawy pas. Jest to nagminne. Jeśli ktoś przebiega przez ulicę, to wtedy o wypadek nie trudno. Z drugiej strony na odcinku pomiędzy KOndratowicza i Malborską nie ma ani jednego przejścia dla pieszych a po obu stronach ulicy sa pobudowane nowe bloki. Nic dziwnego, że piesi starają się przejść. A ten odcinek Wincentego był niedawno przebudowany.

 • 31 grudnia 2015 o godz. 00:20

  Biedne dziecko i biedni rodzice. Współczuje im z całego serca. Sama mam dziecko w wieku tej dziewczynki i nie wyobrażam sobie bólu jaki przezywają rodzice. Mieszkam na osiedlu PL i widze codziennie ile osób usiłuje przejść na druga stronę. Moje dziecko rowniez tk robiło… Codziennie mysle o tej dziewczynce

 • 31 grudnia 2015 o godz. 01:58

  Sprawca to Adrian mały nygus targowka zawsze jeździ jak szalony
  Jego profil dziewczyny na fb to Eliza tan jego syn jest za kołkiem mercedesa wj

 • 31 grudnia 2015 o godz. 05:47

  No właśnie, a na ul.Rembielińskiej poustawiali progi spowalniające…proszę zobaczyć jak kierowcy obok nich jeżdżą!!!O mało wczoraj nie dostałem na czołowe…Szanowni Bohaterowie z ZDM, czy to dobry pomysł? No nie wiem. Progi postawcie na Julianowskiej przed torami na Rembielińskiej, sporo pacjentów wpada tam pod tramwaj dzięki likwidacji przystanku przy bazarku..tyle w temacie

 • 31 grudnia 2015 o godz. 08:54

  Skoro wiesz ze to on to zgłoś to niech sprawdza

 • 1 stycznia 2016 o godz. 01:55

  Anonim z komentarzem z 31 grudnia. , jestes tu? błagam odezwij się do mnie.

 • 1 stycznia 2016 o godz. 15:39

  Ten bandziorek Adrian taki niski malutki?

 • 2 stycznia 2016 o godz. 09:39

  Nic mu nie zrobią, bo to informator policji. dwa lata temubzatrzymany z 0.5 kg hery, bez konsekwencji. sprawa niestety zostanie zamieciona pod dywan. szkoda dziewczyny tylko

 • 2 stycznia 2016 o godz. 18:29

  Podobno na Targówku wszyscy wiedzą kim jest sprawca, tajemnica poliszynela. Chłopak z rocznika ’92. Po tym wypadku uciekł z Polski, bo był już karany. Najgorsze, że pewnie mu się upiecze, będzie żył jak pączek w maśle, a młoda dziewczyna, która miała całe życie przed sobą nie żyje….

 • 2 stycznia 2016 o godz. 18:32

  Nie znam nazwiska, ale Anonim z 1 stycznia podaje dobre imię

 • 2 stycznia 2016 o godz. 20:33

  Czyżby A. M ???? Z Targówka..

 • 3 stycznia 2016 o godz. 13:28

  Tak, A.M., 1992, dobrze znany policji, handlował narkotykami, raczej siedzieć nie pójdzie, już raz go złapali z 0,5 kg narkotyków i co? I nic….

 • 3 stycznia 2016 o godz. 13:35

  Dajcie spokój, policja nic nie zrobi, myślicie, że oni nie znają tego przestępczego światka? Dobrze wiedzą kto kradnie, kto handluje, kto jest paserem. A Targówek to dzielnica bardzo specyficzna i zasobna w takie osoby…. Niech rodzina pozbędzie się złudzeń i szuka samodzielnie, policji to pewnie na rękę, że gówniarz uciekł z Polski i ma go z głowy, jednego oszołoma do łapania mniej, mają mniej do roboty, będą mogli zająć się piciem kawki i jedzeniem ciasteczek

 • 3 stycznia 2016 o godz. 13:42

  Jejku Ludzie !!!!!!! skoro wiecie kto….. lub się domyślacie po ca ta cała zabawa?? (Adrianek, Adrian A.M. itd. ) podajcie te dane niech go sprawdzą.
  Pomyślcie co przeżywają rodzice tej dziewczynki ?
  Czy chcielibyście znalezć sie na ich miejscu ?
  Ten kto to zrobił musi ponieść karę …….. chociażby za to, że uciekł i nie pomógł jej….. a może jeszcze by żyła ?

 • 3 stycznia 2016 o godz. 13:45

  Ludzie, oni bawią się z nami jak chcą, ZGINĘŁA dziewczyna! a oni mówią, że nagrania z monitoringu są zbyt słabe?! to jest kłamstwo i manipulacja, jesteśmy jak nic nieznaczące marionetki. Jakby sytuacja była taka, że ofiarą byłaby osoba z otoczenia kogoś z Wiejskiej to od razu ujętoby sprawcę, dałoby się odczytać z nagrania tablice rejestracyjne, kolor, markę samochodu, chłopak nie wyjechałby nigdzie i nie wyszedłby z więzienia przez X lat, a jeśli sytuacja dotyczy szarego Kowalskiego to „nagrania są zbyt niewyraźne”….

 • 3 stycznia 2016 o godz. 13:48

  Oburzona – tylko, że policja wie kto to zrobił

 • 3 stycznia 2016 o godz. 15:16

  No to może napiszcie pełne imie i nazwisko tego A.M. to może w końcu policja zacznie działać !!!!!!!!!!! Piszecie, ze wszycy wiedzą kto to taki ……. niech się w końcu ktoś odważy i poda to nazwisko może wtedy rodzina, telewizja lub prasa zmusi „Panów z Chodeckiej” do pracy.

 • 3 stycznia 2016 o godz. 19:37

  Pawle, naprawdę nie chodzi tu o ciekawość …… tylko o tego , który to zrobił i uciekł pozostawiając konajacą dziewczynę, której być może, można bylo jeszcze pomóc. Każdy pisze, ze policja nie wie kto (podobno) to zrobił, a wszyscy przedmówcy piszą inicjały , rok urodzenia itd.
  Odwagi bo nie wyobrażam sobie jak żyć ze świadomością, że wiem kim jest ten człowiek poza tym skoro to mieszkaniec Targówka – to jutro pod jego kołami może zginąć ktoś następny np. ktoś z rodziny tych „ukrywających”

 • 3 stycznia 2016 o godz. 19:58

  ludzie a skad wy niby wiecie ze to ten chłopak? chodzi i się tym chwali czy co? moze to wasz wymysl, cala uwaga skupiona jest na nim, a byc moze sprawca cieszy sie w ukryciu.

 • 3 stycznia 2016 o godz. 20:34

  Oburzona – chłopak wyjechał z Polski

 • 3 stycznia 2016 o godz. 20:37

  do „Joanna”: w każdej plotce jest ziarno prawdy….

 • 3 stycznia 2016 o godz. 23:36

  Już jednego takiego co zabił i uciekł z Polski złapano we Francji, gdzie jeździł sobie na nartach i przywieziono do Polski. Pewnie to taki sam typ. Z tamtym też wymiar sprawiedliwości obchodził się łagodnie za różne przewinienia, ale po nagłośnieniu podobnego zabójstwa jak teraz wymiar sprawiedliwości nie miał wyjścia i musiał się nim solidnie zająć. Zapewne będzie tak i w tym przypadku i nie będzie to zależeć już od policjantów z Chodeckiej. Zostanie pewnie wydany list gończy i niedługo zobaczymy go znów w Polsce.

 • 4 stycznia 2016 o godz. 10:00

  Numer rejestracyjny został podany policji przez naocznego świadka.
  Ciekawe czy odbędzie się sprawa ? będziemy monitorować temat.

 • 4 stycznia 2016 o godz. 12:20

  @Oburzona; 3 stycznia 2016 o godz. 19:37
  akurat odwagi mi nie brakuje, ale nie byłem świadkiem tej tragedii i przerwa 10 letnia w zamieszkiwaniu Bródna (teraz już Targówka) oderwała mnie od tutejszej rzeczywistości. Jednakże prawo jest prawem i Policja mając te dane nie opublikuje ich jeśli nie zostanie wystawiony list gończy za domniemanym sprawcą. A to już decyzje nie PP tylko prokuratury / sądu. A jako świadek widzący to z przodu nie wahałbym się skasować swojego auta aby zatrzymać sprawcę. Chociaż gdybym był z tyłu zdarzenia to raczej telefon 112 i jakaś pomoc ofierze (apteczka w aucie jest dobrze zaopatrzona). Bo pościg mógłby nie dać oczekiwanego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.