Poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia 16-latki

32
Share

Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy pomogą namierzyć kierowcę czarnego mercedesa. Tego, który w poniedziałek zabił 16-latkę na św. Wincentego i uciekł z miejsca wypadku. 

 

O tragicznym wypadku napisaliśmy wczoraj. Dziś policja wydała komunikat, w którym poszukuje kierowcy czarnego mercedesa. Wiadomo tylko, że numer rejestracyjny zaczynał się na W….

„Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w dniu wczorajszym, około godz. 15:40, przy ul. Św. Wincentego, na wysokości numeru 103. Kierujący pojazdem marki Mercedes, koloru czarnego, o początkowym numerze rejestracyjnym W(…) potrącił pieszą i oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. W wyniku tego wypadku 16-letnia kobieta, na skutek doznanych obrażeń, zmarła na miejscu” – napisali policjanci.

O tej godzinie w taki ruchliwym miejscu jest sporo osób, szczególnie innych kierowców, także pasażerów autobusów. Wierzymy, że na pewno ktoś widział zdarzenie albo zapamiętał fakty, które pomogą namierzyć kierowcę.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek, bądź inne osoby, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ul. Jagiellońska 51, tel. całodobowy 22 603 72 55, 22 603 75-56.

32
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx