Karnawał na lodzie, western w kinie

1
Share

W ostatni weekend karnawału możecie troszkę się pobawić na Bródnie.

 

Bajkowi łyżwiarze, lodowa kraina sportu, łyżwiarskie zawody i konkursy z nagrodami, pokazy jazdy figurowej na lodzie, upominki dla uczestników przebranych w karnawałowe stroje i inne atrakcje – tak wygląda plan „Karnawału na lodzie” na lodowisku OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20 (niebieski namiot obok basenu Polonez).

Zabawa rozpocznie się w niedzielę 7 lutego 2016 r. o godzinie 13:00 i trwać będzie do godziny 17:00. Wejście jest bezpłatne, ale za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić 6 zł za godzinę (z legitymacją lub innym dokumentem tożsamości).

 

 

Propozycja nr 2 (ale już raczej bez dzieci): przegląd filmów nominowanych do Oscarów 2016 w Kinie Świt przy ul. Wysockiego 11. W ten weekend w bródnowskim kinie jest wyświetlany najnowszy film Quentina Tarantino „Nienawistwa Ósemka”.

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russel), znany jako „Szubienica”, oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych…

W sobotę 6.02 początek film o godz. 14:00 oraz 18:00, w niedzielę 7.02 o godz. 12:00. Bilety: 16 zł (normalny), 14 zł (ulgowy).

 

 

zdjęcie na górze: targowek.info

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx