Wulgarne napisy na muralu zgłoszone do Hejtstop | | targowek.info

Wulgarne napisy na muralu zgłoszone do Hejtstop

Wulgarne bazgroły pojawiły się na muralu uchodźczym namalowanym przez dzieci na rurach na Targówku Fabrycznym.

 

Wiadomość, którą wrzuciliśmy w sobotę późnym wieczorem na Facebooka w niedzielę obiega internet w całej Polsce. Niestety, niektórzy zgadzają się z autorem bazgrołów niszczącym pracę dzieci, na szczęście równie wiele osób jest oburzonych.

Stało się. Psychopata z czarnym sprejem dotarł na Targówek Fabryczny i pomazał mural uchodźczy. Jakim trzeba być…

Posted by Targówek Info on Saturday, 6 February 2016

 

Do wpisu możemy dodać jeszcze jedno. Kawałek wcześniej, na filarze wiaduktu, ta sama ręka tym samym sprejem wypisała inne swoje poglądy. Z niezgrabnych, ale bardzo wulgarnych napisów, wiemy że ich autor nie lubi policji, Ryszarda Petru oraz Polonii Warszawa i Widzewa Łódź.

Niestety przez jednego nieodpowiedzialnego wandala w świat wędruje fatalna opinia o całym Targówku, który na pewno nie jest ani w całości „biały”, ani nie trzęsie się ze strachu przez czterolatkami o innym kolorze skóry.

Napisała do nas m.in. Aleksandra:

„Może zorganizowalibyśmy wspólne naprawienie muralu, zamalowanie napisów? Ja chętnie zbiorę znajomych z Targówka. Można też to zgłosić na stronie http://hejtstop.pl/ i wtedy oni zorganizują zamalowywanie, sama kiedyś uczestniczyłam w ich akcji.”

Sprawę oczywiście od razu zgłosiliśmy do Hejtstop. Będziemy informować o dalszych krokach.

hejtstop

PRZECZYTAJ TEŻ:

17 komentarzy na temat “Wulgarne napisy na muralu zgłoszone do Hejtstop

 • 8 lutego 2016 o godz. 12:53

  I bardzo dobrze że ktoś to pomazał.Niech do was dotrze lewaki jedne że Polacy nie chcą tu uchodzców i przestańcie wypisywać te bzdury o tolerancji bo inne państwa też były tolerancyjne a teraz tego słono żałują .

 • 8 lutego 2016 o godz. 12:59

  Śmieszny lewacki portal, żal mi was…

 • 8 lutego 2016 o godz. 13:22

  HejStop to ci sami, którzy rzucili się na Pudziana, bo chce bronić swojego biznesu? Uchodźcy zniszczyli mu w przewożonych w jego tirach towar za 30 tysięcy euro.

 • 8 lutego 2016 o godz. 14:33

  Wszystkie bazgroly jako szpecace otoczenie powinny byc zamalowywane. Za poslugiwanie sie sprayem w niedozwolonych miejscach powinny grozic kary i napietnowanie spoleczne. Za malo o tym informujecie i sa tego rezultaty. Brak szacunku do otoczenia Wam nie przeszkadza, informujecie o podobnych zdarzeniach tylko w wypadkach spektakularnych, ktore sa zauwazane z powodow politycznych na przyklad.

 • 8 lutego 2016 o godz. 15:42

  Psychopata? …

 • 8 lutego 2016 o godz. 18:16

  Ojoj na skarge do tych antypolskich lewaczkow? Pieknie spadla maska redaktorow portalu w minionym tygodniu, pieknie

 • 8 lutego 2016 o godz. 18:43

  Okazywanie wrogości i niszczenie mienia a polityka imigracyjna (otwarta czy zamknieta – bez różnicy) to dwie różne sprawy.
  Zle się dzieje jeśli prymitywny wandal urasta w czyichs oczach do rangi bohatera.

 • 8 lutego 2016 o godz. 19:45

  Was też utrzymuje Soros?

 • 8 lutego 2016 o godz. 20:59

  Bardzo dobrze.
  Przecież więkrzość mieszkańców dzielnicy tak uważa…

 • 9 lutego 2016 o godz. 08:05

  Nienawiść i pogarda do innych czy też obych od zawsze dobrze się sprzedaje. Warto przypomnieć lata 30-te w Niemczech

 • 9 lutego 2016 o godz. 10:16

  CO ZA BZDURA,DZIECI NIE MALOWALY TEGO MURALA TYLKO GRUPA OK 6 DOROSŁYCH OSÓB.PODJECHALI FURAMI,WYJELI SZABLONY I ZACZELI PSIKAĆ SPREYAMI…POZA TYM NIKT NIE LUBI ISLAMISTÓW I NIKT Z TARGÓWKA ICH TU NIE CHCE…A CO DO MALOWANIA TO PROPONOWALABYM WYNAJĄĆ LOKALNYCH GRAFICIARZY,KUPIC IM SPREYE I NIECH MALUJĄ SWOJE NAPISY-BĘDZIE KOLOROWO I RÓZNORODNIE I PRZEDE WSZYSTKIM NIKT TYCH MALUNKÓW NIE ZNISZCZY.

 • 9 lutego 2016 o godz. 14:02

  No ciekawe kto to zgłosił do tzw. hejtstopu? redaktor tarkówek.info?

 • 9 lutego 2016 o godz. 15:13

  Wiem co chcecie osiagnac… Przyjmijmy mase „kobiet i dzieci” z Syrii, wtedy w naszej dzielnicy bedzie duzo rozrob… Bedziecie mieli o czym pisac :)

 • 9 lutego 2016 o godz. 20:29

  Proszę o komentarz ponieważ stary jestem i myślę wolno. Dlaczego kiedyś kwestia imigrantów była nam zupełnie obca lub obojętna a dziś zakrawa to na jakieś istne szaleństwo? Wojny przecież od wieków były, nasi przodkowie doświadczyli cierpień i my pośrednio za nimi, żadne państwo ani przed wojną, ani po wojnie nami się jakoś specjalnie nie interesowało oprócz kraju rad. Doświadczaliśmy zaś trudnej emigracji, czasem nielegalnej, wyjeżdżając za zachód za lepszym życiem. Nie chciano nas tam z prostych przyczyn, bo jesteśmy złodziejami, bo jesteśmy leniwi, bo jesteśmy pijakami. Dziś Polacy pracują na zachodzie w bardzo trudnych warunkach i niekoniecznie za wygórowane stawki i pracują ciężej, co kiedyś przyznał sam prezydent zza odrzańskiej granicy. Jednakże bardzo trudno było nam się przebić: żelazna kurtyna, wizy, bariery ekonomiczne – drogie bilety na samolot czy nawet autokar. Dziś dowiadujemy się, że niemieckie władze pozwoliły na przyjazd ponad jednemu milionowi uciekinierów. Ot tak. Dlaczego?

 • 9 lutego 2016 o godz. 23:33

  @tg
  niemieccy przemysłowcy porzebują taniej siły roboczej, stąd też wywowałano tzw. problem uchodźców.

 • 10 lutego 2016 o godz. 07:18

  Stu by namalowal swoje dziela z aso i karus

 • 10 lutego 2016 o godz. 20:54

  Kiedy wy w końcu zrozumiecie że dla takiego imigranta, Polska ma się tak do Niemiec jak dla nas Mongolia do Japonii. Kiedy dotrzę do waszych głów że jak ich tutaj przywiozą (co nie nastąpi) to i tak oni uciekną po jednym dniu.

  A i piosenka. Taka… Sytuacyjna https://www.youtube.com/watch?v=rOOQANWJFxU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.