E-7 w końcu zatrzyma się na Młodzieńczej (i przy IKEA)

47
Share

„Eksterytorialny” autobus z Białołęki wreszcie będzie miał przystanek w naszej dzielnicy!

 

Koniec (przynajmniej częściowy) przyglądania się pasażerów marznących na przystankach, na mijające ich bez zatrzymywania półpuste autobusy linii E–7. Miejscy urzędnicy potrzebowali ponad roku, żeby zrozumieć, że linia, która jedzie z Białołęki na plac Wileński przez pół Targówka i nie zatrzymuje się przez kilka kilometrów – ani razu w całej dzielnicy – jest kompletnym idiotyzmem. No, ale wreszcie to zrozumieli :)

Od poniedziałku 07.03.2016 r. od początku kursowania ekspresowa linia E–7 wreszcie zacznie się zatrzymywać na Zaciszu: na przystanku Młodzieńcza, przy skrzyżowaniu tej ulicy z Radzymińską. Będzie to przystanek stały, w obu kierunkach.

To nie koniec zmian. W szczycie popołudniowym linia E–7 zostanie skierowana na zmienioną trasę:

DW. WILEŃSKI 09 – Wileńska – Targowa – zawrotka przy ul. Ząbkowskiej – Targowa – al. Solidarności – Radzymińska – Piłsudskiego – Toruńska – Głębocka – Berensona – Skarbka z Gór – OS. DERBY (trasa powrotna bez zmian).

Jadąc tą trasą autobus będzie zatrzymywał się na żądanie na przystanku Geodezyjna przy Trasie Toruńskiej, na wysokości Parku Handlowego Targówek i sklepu IKEA.

W szczycie porannym trasa linii E–7 nie ulegnie zmianie.

 

zdjęcie na górze: targowek.info

47
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx