Geisha Sushi wśród najpopularniejszych restauracji Warszawy

16
Share

Bródno lubi jeść nie tylko kebab! Restauracja sushi z ul. św. Wincentego właśnie znalazła się w trójce najpopularniejszych w całej stolicy.

 

Sushi, czyli pochodząca z Japonii potrawa złozona z ryżu z dodatkiem surowej ryby lub owoców morza, zdobywa coraz większą popularność w Warszawie.

Aż jedna czwarta zamówień sushi online w całej Polsce w roku 2015 przypadała na nasze miasto. Tak wynika z rankingu portalu pyszne.pl, największego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce, skupiającego blisko 5000 restauracji w całym kraju i setki tysięcy opinii o jakości dostarczanego jedzenia.

Jak podaje pyszne.pl, najpopularniejsze w Warszawie lokale serwujące sushi to: Sushi Bistro na Ursynowie, Oto Sushi w Śródmieściu oraz… Geisha Sushi na Targówku. A konkretnie na Bródnie. A konkretnie w nowych pawilonach na ulicy św. Wincentego 93.

Największe oblężenie restauracje przeżywają w soboty w godzinach 14:00-18:00 – informuje serwis. Takie godziny najczęstszych zamówień sugerują, że sushi zamawiają nie tyle pracownicy biur czy pobliskiego urzędu Targówka, co mieszkańcy naszej dzielnicy do swoich domów, w dzień wolny od pracy.

Przypomnijmy, że to już druga restauracja na Bródnie wyróżniona ostatnio przez pyszne.pl. Dwa miesiące temu Amrit Kebab z ulicy Kondratowicza za sprawność i szybkość dowozu do domu jedzenia zamówionego przez internet otrzymał tytuł “Top Restauracja z dowozem 2015”.

Jak jednak wynika z nowego rankingu, informacje o tym, że na Bródnie ludzie jedzą tylko kebab, okazały się przesadzone :-)

 

zdjęcie na górze: Geisha Sushi przy ul. św. Wincentego / fot. Facebook/Geisha Sushi

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx