Osiedle Gama – deweloper przywrócił wycięty blok

7
Share

Mieszkańcy Chodeckiej 10 mogą świętować. Deweloper nie chce burzyć ich bloku i przywrócił ich budynek na wizualizacji osiedla. 

 

Miło nam donieść, że nasza wczorajsza publikacja przyniosła natychmiastowy efekt. Wczoraj wytknęliśmy, że deweloper budujący Osiedle Gama przy Kondratowicza „ocenzurował” jedną z wizualizacji. Usunął z niej blok przy Chodeckiej.

Dziś przyznajemy, że firma Unidevelopment zachowała się z klasą i szybko naprawiła swój błąd.

W liście przysłanym do redakcji przedstawiciel dewelopera tłumaczy, że bloki zostały „przedstawione symbolicznie”, ale też zapewnia, że przygotuje wizualizacje w nowej formie.

W związku z publikacją „Osiedle Gama – wizualizacja bez cenzury”, która pojawiła się na Państwa portalu dnia 7.03.2015 r. chcielibyśmy zaznaczyć, że nasze wizualizacje nie mają na celu dokładnego odzwierciedlenia otoczenia inwestycji, a przede wszystkim skupiają się na prezentacji koncepcji naszego projektu.

W przypadku grafiki, do której się Państwo odnosicie, część okolicznych bloków przedstawionych została symbolicznie, jako przezroczyste obiekty, by ułatwić potencjalnym klientom zapoznanie się z wyglądem naszej inwestycji. Jednak aby nie pozostawiać wątpliwości co do naszych intencji, zaprezentujemy wskazaną poglądową wizualizację w nowej formie na stronie internetowej.

Naszym celem nie jest ukrywanie obecności któregokolwiek z budynków, w tym sąsiedniego obiektu, który jak Państwo zauważyliście, jest widoczny na głównej grafice przedstawiającej inwestycję na www.osiedlegama.pl – napisał Jacek Turecki, kierownik działu marketingu Unidevelopment S.A.

I słowa dotrzymał. Wieczorem na stronie inwestycji pojawiła się nowa wizualizacja, na której blok przy Chodeckiej jest już zaznaczony. OK, ciągle brakuje bloku z Suwalskiej 40 (z drugiej strony Chodeckiej), ale i tak cieszymy się z postępu :)

 

fot. Osiedle Gama / materiały inwestora

Pierwsza wersja wizualizacji Osiedla Gama – przy ul. Chodeckiej rosną gęste drzewa/ materiały inwestora

 

Nowa wersja wizualizacji Osiedla Gama. Blok przy Chodeckiej 10 jest już widoczny / materiały inwestora

Nowa wersja wizualizacji Osiedla Gama. Blok przy Chodeckiej 10 jest przezroczysty, ale wyraźnie widoczny / materiały inwestora

 

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx