King Home – sklep z meblami, które pokochacie

3
Share

Jeśli jeszcze nie wiecie, że King Home – jeden z najciekawszych sklepów meblowych w Warszawie – ma swoją siedzibę na Targówku, to już wiecie.

 

Nie IKEA, nie Domoteka, ale właśnie King Home jest sklepem, w którym znajdziecie najfajniejsze nowoczesne i ponadczasowe designerskie meble – za rozsądne pieniądze.

Choć nie jest jeszcze tak znany jak większe sklepy meblowe, to King Home jest najbardziej z nich wszystkich związany z naszą dzielnicą.

Siedziba i główny magazyn firmy znajduje się na Targówku Fabrycznym przy ul. Zabranieckiej 82 (blisko ul. Radzymińskiej, a jeszcze bliżej budowanej Trasy Świętokrzyskiej).

 

kinghome 5

 

King Home jest producentem oraz bezpośrednim importerem designerskich mebli i lamp. Oferuje produkty, które łączą w sobie oryginalny kształt, odpowiedni materiał i estetyczne wykonanie – stając się prawdziwym dziełem sztuki. Meble od King Home są nowoczesne, ale jednocześnie funkcjonalne, wyróżniają się oryginalnymi wzorami oraz kolorystyką.

W ofercie sklepu są m.in. stoły i stoliki wykonane z ozdobnego szkła, funkcjonalne krzesła, fotele i sofy, a także oświetlenie, lustra oraz dodatki wnętrzarskie. Wszystkie świetnej jakości i bardzo dobrej, jak na taką jakość, cenie.

Przykłady? Np. całkowicie wykonany ze szkła stolik Persos kosztuje 299 zł, designerski fotel Rugo Arm 399 zł, zaś cena ekstrawaganckiej miedzianej lampy Bolla 25 to 319 zł.

Wszystkie te produkty (i tysiące innych) możecie zobaczyć w sklepie King Home, największym w Warszawie showroomie z meblami designerskimi – właśnie na ulicy Zabranieckiej 82. Na ponad 300 metrach kwadratowych prezentowane są tam najciekawsze i najbardziej oryginalne meble oraz dodatki wnętrzarskie, które świetnie będą wyglądały także w waszych domach.

 

kinghome 4

 

KING HOME
Showroom – Siedziba Firmy – Magazyn Główny

ul. Zabraniecka 82 (budynek 304)
03-787 Warszawa

Godziny pracy:
Pn, Wt, Cz, Pt: 9:00 – 17:00
Środa: 9:00-19:00
Sobota: 10:00-14:00

www.kinghome.pl

 
Artykuł sponsorowany
3
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx