Pościg za BMW wartym pół miliona | targowek.info

Pościg za BMW wartym pół miliona

Na Trasie Toruńskiej jak w filmie!

 

Historia ta zaczęła się daleko od nas – w Niemczech. Tam skradziono luksusowe BMW serii 7, warte w przeliczeniu blisko 500 tys. zł.

Auto zauważono kilkaset kilometrów dalej. W niedzielę około godz. 14 skradziony samochód jechał trasą S8 w Warszawie. Konkretnie na „naszym” odcinku Trasy Toruńskiej, w kierunku Marek.

Policjanci dopadli pojazd w okolicy wjazdu na trasę przy Modlińskiej. Kierowca BMW na widok mundurowych zaczął uciekać – nie zajechał jednak daleko. Już w szklanym tunelu na Bródnie policjanci, wykorzystując taktykę działań pościgowych, zmusili kierującego do zatrzymania auta.

Kilka sekund póżniej kierowca poszukiwanego wozu był już w rękach policjantów. Okazał się nim 33–letni obywatel Rosji.

Po dokładnym sprawdzeniu numeru VIN policjanci potwierdzili, że luksusowe BMW zostało skradzione na terenie Niemiec. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu załogi ruchu drogowego oraz grupy dochodzeniowo-śledczej. Odzyskany pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

33-letni Rosjanin trafił do komendy na Pradze Północ, a teraz jego sprawą zajmują się policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową Komendy Stołecznej Policji.

 

fot. Policja
Trasa Toruńska krótko po pościgu za BMW
Kierowca kradzionego BMW ląduje w radiowozie
Policyjni technicy badają odzyskane auto na Trasie Toruńskiej

wszystkie zdjęcia: Policja

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Pościg za BMW wartym pół miliona

 • 11 kwietnia 2016 o godz. 12:53

  wiadomix gdzie jechał :) do kuźni talentów Wołomin, Ząbki , Marki. Tamtejsze garaże to skarbnica motoryzacji 20 i 21 wieku :)

 • 11 kwietnia 2016 o godz. 14:14

  ale po co w niedzielę pchał się na trasę koło centrum handlowego? korka co prawda nie było, ale za dużo to tam nie pojechał…

  przejeżdżałam tuż obok. wyglądało jakby go eskortowali. dokładnie to było miejsce pomiędzy wysockiego a łabiszyńską po wjeździe na pasy szybkiego ruchu….

 • 12 kwietnia 2016 o godz. 02:27

  he he he he a 5 takich poszło bokiem ha ha ha no cóż to tylko polska ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.