Remont Rembielińskiej [ZDJĘCIA] | | targowek.info

Remont Rembielińskiej [ZDJĘCIA]

W ten weekend trwa frezowanie jednej z najważniejszych ulic Bródna. Praca, musimy przyznać, wre.

 

Weekendowy remont ulicy Rembilińskiej zaczął się w piątek wieczorem. Odnowiona ulica ma zostać oddana do ruchu w poniedziałek około godz. 4 rano.

Musimy przyznać, że miejskie służby trafiły z pogodą. Mamy najpiękniejszy weekend tej wiosny i chyba nawet robotnicy pracują dziś z przyjemnością :)

W sobotę po południu stara (tzn. kilkunastoletnia…) jezdnia była już sfrezowana na całej długości – z wyjątkiem dwóch skrzyżowań, Kondratowicza/Bazyliańska oraz Wyszogrodzka/Bartnicza, które wyłączono z remontu. Od ul. Matki Teresy do galerii Renova leżały już pierwsze warstwy nowego asfaltu i powstawały kolejne.

Zresztą, zobaczcie to sami:

 

 

 wszystkie zdjęcia: targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

5 komentarzy na temat “Remont Rembielińskiej [ZDJĘCIA]

 • 2 kwietnia 2016 o godz. 16:27

  Położą, a samochodziarze zaraz to zniszczą. Milony w błoto. Nowa ulica powinna być przeznaczona WYŁĄCZNIE dla rowerzystów (oczywiście w pilnych przypadkach również dla służb). Co więcej postulowałbym ograniczenie wagi rowerzystów, dlaczego wszak mam płacić za osoby, które nie dbają o siebie?

  W ostateczności można dopuścić samochodt, ale tylko po założeniu punktów kontrolnych. Jedziesz po piwo – znajdz inną drogę. Jedziesz do księgarni – zapraszamy. Jedziesz samochodem hybrydowym – tak. Jedziesz samochodem starszym niż trzy lata – nie.

  Dlaczego ładować środki w jednostki nieperspektywiczne?

 • 2 kwietnia 2016 o godz. 21:47

  Ale hałas w nocy był masakryczny, jak skończą to znowu będzie huk, bo będą motory piłować na takiej równiutkiej powierzchni

 • 3 kwietnia 2016 o godz. 22:24

  Do użytkownika anu.
  Do widzenia albo raczej wynocha do domu na wiochę skoro odnowione miejskie ulice nie odpowiadają.

 • 4 kwietnia 2016 o godz. 10:24

  A co to, użytkownik greg ma jakieś utajnione kompleksy związane z wiochą? Wiochą to są polscy kierowcy, w większości furmani, którzy po tym, jak wsiądą w swoje 20-letnie bryczki, wyobrażają sobie, że są ułanami, a piesi i rowerzyści to chłopi pańszczyźniani. Niestety na drogach mamy esencję polskiego buractwa. Przykład z Rembielińskiej już ktoś dał – będą po nocach piłować motory. A po co tam progi – zresztą nagminnie omijanie przez przekroczenie podwójnej ciągłej – przecież wystarczy znak z ograniczeniem prędkości. Nie mówię już o przepuszczaniu pieszych na przejściach, bo prędzej doczekać się można zbawienia. I takim oto osobnikom miasto funduje za ciężkie pieniądze remonty. Jeszcze postawić ławeczki, żeby menele mieli gdzie pić i z twojego punktu widzenia będzie gitara.

 • 5 kwietnia 2016 o godz. 07:56

  do anu@ kolejny przyjezdny :/ Boshe wszędzie sciezki roweroweee taaak. Kondratowicza zlikwidujcie i zrobcie deptak i 20 pasów dla rowerów. Skad to się wzielo takie myslenie? Czy naprawdę u ciebie na wsi nie było dróg i teraz cierpisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.