Budowa metra widziana z lotu ptaka

8
Share

Bazarek zburzony, ale za płotem w parku niewiele się dzieje. Z drona widać więcej, wiec zaglądamy na budowę metra. Zapraszamy na zdjęcia. 

 

Niedawno pokazywaliśmy wam piękne zdjęcia Parku Bródnowskiego z lotu ptaka. Teraz Robert Ejsmond z Dron Studio przeleciał się nad Targówkiem Mieszkaniowym i dzieli się równie udanymi ujęciami z naszymi czytelnikami.

Osiedle mamy całkiem ładne, a na tych zdjęciach widać, że także zielone.

Ale wzrok przykuwa co innego. Równo miesiąc temu na Targówku zaczęła się rewolucja związana z budową metra. Oczywiście regularnie zaglądamy przez dziury w płocie i śledzimy postępy na budowie, ale wiadomo – z góry widać więcej. A z drona jeszcze więcej niż z bloków.

Na zdjęciu na górze tej strony mamy więc odcinek budowy między stacjami Targówek i Trocka. Widać, że zdemontowano już plac zabaw i boisko, ale prace prowadzone są na małym fragmencie.

Za zdjęciu poniżej, w lewej części, dobrze widać szlak przyszłego metra, czyli budowę pod ul. Pratulińską. Nad przyszłą stacją Trocka rozebrano już bazarek:

budowa metra2

Na kolejnej fotografii mamy zaplecze budowy z kontenerami dla pracowników, które powstało na rogu Pratulińskiej i Handlowej.  Dokładnie pod dronem widać ogrodzoną część parku Wiecha. Nic tam się jeszcze nie dzieje:

budowa metra3

To samo miejsce także na kolejnym zdjęciu:

budowa metra4

Więcej zdjęć Targówka, nie tylko z budowy metra, zobaczycie na stronie Dron Studio. Polecamy galerię!

 

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx