Osunięcie ziemi na budowie metra | targowek.info

Pierwsze „tąpnięcie” na budowie metra

Osunęła się ziemia w jednym z wykopów i dla bezpieczeństwa zamknięto Zamiejską. Ale zdarzenie nie zagraża ani budowie ani blokom.

 

We wtorek po południu zaskoczeni kierowcy nie mogli wyjechać Zamiejską do Trockiej. Ulicę zamknięto na wysokości Zamiejskiej 15, samochody kierowane były na drugi wylot ulicy, przy kościele. Pracownik budowy informował, że osunęła się ziemia i ulica czasowo musi być zamknięta.

Przy okazji uszkodzony został też kabel i w sąsiednich budynkach nie było prądu.

Usterkę szybko naprawiono i przejazd Zamiejską jest już przywrócony. Jednak w tym miejscu widać wyraźnie, że na tymczasowej kostce utworzyły się zapadnięte koleiny.

Wykonawca robót zapewnia, że bloki są bezpieczne. Budynki najbliżej wykopów są pod stałym monitoringiem przez cały czas budowy. Jeśli mimo tego zobaczycie podejrzane rysy czy pęknięcia, powinno się je zgłaszać do biura budowy.

fot. targowek.info

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

PRZECZYTAJ TEŻ:

8 komentarzy na temat “Pierwsze „tąpnięcie” na budowie metra

 • 26 maja 2016 o godz. 18:44

  Jeszcze nawet nie ma centymetra tunelu METRA a ja mam sprawdzać czy mi ściany pękają. To jakiś obłęd co za baran odpowiada za przygotowanie tej budowy i jej zabezpieczenie.
  Organizacja ruchu jest też „pod psem” wąski przejazd , umocowanie parkanu jeszcze zwęża jezdnię no i oczywiście inteligencja SŁOIKA – przejść do bloku 17, 15 Zamiejska, ze zbudowanego parkingu to za daleko trzeba stać przy parkanach i jeszcze ograniczać przejazd. Półgłówków na osiedlu nie brakuje mimo dużej ilości miejsc na zbudowanym nowym parkingu część WWL, WPR i reszty matołów usilnie parkuje prawie na pasach przy wjeździe na nowy parking zwężając skutecznie wjazd i ograniczając widoczność.

 • 26 maja 2016 o godz. 19:01

  a jak się kręci na nich głową z politowaniem to jeszcze na Ciebie naskakują, bo muszą zaparkować w tym przejeździe pod azw

 • 26 maja 2016 o godz. 19:02

  Ha ha no i po Naszych blokach. Teraz Nas przesiedlą tam gdzie nawet autobus nie dojeżdża. I po co nam było metro!A co do nieodpowiedzialnych kierowców to racja jest tyle miejsca przed blokiem a niektórzy z jakiś powodów wolą zagęszczać ulice przed wejściami do klatek schodowych. Może z wygody albo to chamy ze wsi. Ten wjazd na parking okupuj ci z 11 i 13 bo mają teraz najbliżej do domciu.

 • 26 maja 2016 o godz. 22:24

  Boże, miej nas w swojej opiece!

 • 27 maja 2016 o godz. 09:32

  U siebie na siole tate furmanką z gnojem zajedżał pod samą oborę więc w mieście też musi…

 • 27 maja 2016 o godz. 10:49

  Między Zamiejską 15 a 17 miejsce parkingowe urządził sobie gościu z parteru (Zamiejska 15) Audi, niby nic tylko teraz jeździ jak szaleniec po chodniku, jeszcze jakieś dziecko zmiecie przy piaskownicy. Okazuje się ,że na idiotów prawo w Polsce nie działa – mam nadzieję ,że do czasu.

 • 27 maja 2016 o godz. 13:09

  Przejazd przy weterynarii jest fatalny. Wąska droga, kostka brukowa niedługo będzie fruwać, są tam również wystające druty. Stresowa sytuacja kiedy w przejeździe stanie jakiś ignorant ( że nie boi się że ktoś zarysuje mu samochód). Wjazd na nowy parking też nie jest wolny od zasłaniaczy. Może administracja tworząc parking nie brała pod uwagę głupoty mieszkańców, proponuję wymalować przed wjazdem na parkin zamiast już istniejącej koperty kolorową widoczną strefę „KARNEGO CH..JA” jak sobie jeden z drugim poskrobie przednią szybę z naklejki to zacznie myśleć.

 • 28 czerwca 2016 o godz. 20:21

  A ten gościu z 15 to biedak musi tak stać bo gdzie by go młodzi klienci znaleźli bo straż miejska i policja będący nie mogą go namierzyć pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.