Minął pierwszy dzień budowy metra – jak go przeżyliście?

16
Share

No to zaczęło się. Trocka w połowie przecięta, Ossowskiego w połowie przecięta, wszystkie autobusy na Targówku Mieszkaniowym jeżdżą inaczej. Jakie są wasze wrażenia po pierwszym dniu utrudnień?

 

Naprawdę nikt nie powinien być zaskoczony – trąbiły o tym urzędy, trąbiły ogólnowarszawskie media, a chyba najgłośniej trąbiliśmy my :) W nocy z niedzieli na poniedziałek budowniczowie metra zamknęli ruch na dwóch ważnych ulicach Targówka Mieszkaniowego.

 

SPRAWDŹ, JAK TERAZ JEŻDŻĄ AUTOBUSY NA TARGÓWKU

 

Dziś zielone płoty są już praktycznie wszędzie. Zaprzyjaźnijmy się z nimi – będą stałym elementem krajobrazu Targówka przez najbliższe trzy lata.

 

 

Dziś, w poniedziałek, był dzień roboczy, ale też środek długiego weekendu. Więc ruch był stosunkowo mały i wydaje nam się, że zmiany nie spowodowały chaosu w dzielnicy.

Choć byli kierowcy, którzy zawracali samochody pod zielonymi płotami, i byli pasażerowie, którzy szukali odpowiednich przystanków z właściwymi autobusami. Wśród takich pasażerów byliśmy nawet my…

 

Prawdziwy test nowego układu komunikacyjnego na Targówku Mieszkaniowym nastąpi po długim weekendzie, w porannym środowym szczycie. Ale na razie – co sądzicie o nowej sytuacji w tej części dzielnicy? Jakie są wasze opinie z pierwszego prawdziwego dnia budowy metra na Targówku?

 

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx