Podali się za administrację i ukradli staruszkowi 25 tysięcy. Poznajecie ich?

1
Share

Policja opublikowała zdjęcia trójki złodziei, którzy na Targówku oszukali i okradli 80–latka. I prosi o kontakt tych, którzy ich rozpoznają.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 25 000 zł z mieszkania na Targówku Mieszkaniowym. Do kradzieży doszło 11 kwietnia 2016 r. w bloku na ul. Kołowej.

Dwie kobiety i mężczyzna zapukali do drzwi mieszkania 80–letniego mężczyzny. Podali się za pracowników administracji i pod pretekstem sprawdzenia licznika weszli do lokalu. Kłamali. Wykorzystując nieuwagę starszego pana oszuści ukradli pieniądze w kwocie 25 000 złotych i uciekli.

Policjanci z Targówka zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu w bloku na Kołowej i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą. Jednak wciąż nie wiadomo, kto to dokładnie jest. Dlatego funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanych złodziei.

 

183-121448

 

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

CZY DZISIAJ JUŻ ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Zagłosuj na projekt

1
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx