Chciał zgwałcić kobietę na Radzymińskiej. Policja go poszukuje

8
Share

Policjanci szukają mężczyzny, który próbował zgwałcić kobietę na Targówku. Opublikowano jego portret pamięciowy. Czy ktoś z was go poznaje?

 

Policjanci poszukują mężczyzny prezentowanego na portrecie pamięciowym, który podejrzany jest o usiłowanie zgwałcenia 26–letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 maja 2016 roku. Pokrzywdzona wysiadła z autobusu miejskiego i idąc boczną uliczką, wzdłuż ul. Radzymińskiej, została napadnięta przez nieznanego mężczyznę, który używając przemocy zaciągnął kobietę w pobliskie zarośla. Na szczęście 26–latka, wykorzystując chwilową nieuwagę napastnika, zdołała uciec z miejsca – a następnie zaalarmowała Policję.

Dzisiaj policja opublikowała portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa:

 

 

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51, pod numerem tel. 22 603-75-55, powołując się na numer sprawy D-I-3599/16. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx