Co robić w weekend w dzielnicy?

0
Share

Festiwal dzieci i młodzieży, początek sezonu w Parku Rzeźby i nie tylko – w ten weekend jest więcej atrakcji niż tylko Euro 2016 :)

 

SOBOTA 11.06

Pchli Targ na Bródnie

Realizacja jednego z projektów budżetu partycypacyjnego: będzie można kupić, sprzedać, wymienić niepotrzebne drobiazgi. Dodatkowo dla dzieci animacje, malowanie buziek, skręcanie balonów itp. Impreza odbywa się w godz. 11:00-13:00 w parku obok Domu Kultury Świt na ul. Wysockiego.

 

Muzeum Sztuki Nowoczesnej

MSN rozpoczyna letni sezon w Parku Rzeźby. Będą spotkania i rozmowy przy rzeźbach, warsztaty dla dzieci, kontemplacje sztuki i pejzażu oraz plenerowa integracja na trawie. Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się pod Domkiem Herbacianym w Parku Bródnowskim. Program:
13:00-17:00 spotkania i dyskusje przy rzeźbach, piknik pod domkiem herbacianym
14:00-16:00 warsztaty rodzinne
17:00 wspólna kontemplacja rzeźb

 

NIEDZIELA 12.06

Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”

8. edycja popularnej dzielnicowej imprezy w Parku Bródnowskim organizowanej przez Dom Kultury Zacisze. W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci – zajęcia artystyczne, doświadczenia, szycie, lepienie, malowanie i zabawy sprawnościowe. A na scenie prezentacje wokalne, taneczne, teatralne, sportowe i sprawnościowe – łącznie wystapi ponad 700 młodych artystów.
Początek godz. 12:00, zakończenie około 18:30. Dokładny godzinowy program imprezy jest tutaj.

 

 

Rodzinny piknik na Zaciszu

W programie gry i zabawy sportowe, biegi, teatrzyk dla dzieci, pokazy tancerzy, koncert i inne atrakcje. Początek godzina 13:00, miejsce: parafia św. Barnaby przy ul. Łodygowej.

 

zdjęcie na górze: DK Zacisze

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx