Nawałnica nad Warszawą. Zniszczenia w całej dzielnicy [ZDJĘCIA]

0
Share

Wciąż dmucha, ale najgorsze już chyba za nami. Bardzo niebezpiecznie zrobiło się wokół budowy metra. Zobaczcie, jakie straty spowodowała wichura, która dziś przeszła nad całym Targówkiem.

 

Zapowiadany przez meteorologów front burzowy dotarł do Warszawy po godzinie 13. Straty są w całym mieście, także w naszej dzielnicy. Z pomocą naszych czytelników odnotowaliśmy część zniszczeń – przewrócone drzewa, połamane konary i gałęzie spadające na zaparkowane auta, blokujące ulice i chodniki na Bródnie, Targówku Mieszkaniowym i Fabrycznym oraz Zaciszu.

Między innymi: przewrócone drzewo zablokowało całą jezdnię ul. Borzymowskiej, obok sklepu Lidl. A także na ul. Naczelnikowskiej, gdzie zablokowało pas ruchu w stronę Utraty. Potężny konar runął też na podwórko obok bloku na Suwalskiej. Z kolei na Młodzieńczej po ulewie i wichurze przestały działać światła. Na skrzyżowaniu Młodzieńczej i Radzymińskiej wszyscy jeżdżą jak chcą – informuje nasza czytelniczka Dorota.

Bardzo niebezpiecznie stało się wokół budowy metra. Potężny wiatr przewracał i przesuwał zielone płoty rozstawione wokół całej budowy jak chorągiewki. Parkan dzisiaj działa jak żagiel i zwyczajnie lata. Przejście od Zamiejskiej do Gilarskiej jest unieruchomione – ostrzega Agnieszka.

 

Zobaczcie zdjęcia z dzielnicy po przejściu dzisiejszej nawałnicy:

 

 

 

Dziękujemy naszym czytelnikom za wszystkie informacje i zdjęcia. Jeśli informacje o innych zniszczeniach, piszcie w komentarzach. Jeśli macie inne zdjęcia z dzisiejszej wichury, przyślijcie je na adres redakcja@targowek.info.

 

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx