Rowerowa Masa Krytyczna przejedzie dziś przez Targówek

7
Share

Pogoda dopisuje, więc spodziewajcie się dziś wieczorem w dzielnicy wiekiej ilości rowerzystów. Będą korki! Szczegóły w artykule.

 

Warszawska Masa Krytyczna od lat jeździ po mieście raz na miesiąc w każdy ostatni piątek miesiąca – i mniej więcej raz na rok dociera na Targówek. Ten „raz na rok” mamy właśnie teraz, dzisiaj, w piątek 24 czerwca.

Przewidywana trasa przejazdu dzisiejszej rowerowej Masy Krytycznej jest następująca:

Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, al. Jerozolimskie, most i al. Poniatowskiego, Waszyngtona, rondo Wiatraczna, Grochowska, Targowa, Zamoyskiego, Jagiellońska, Ratuszowa, 11 listopada, rondo „Żaba”, Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratowicza, św. Wincentego, Starzyńskiego, most Gdański, Słomińskiego, rondo „Radosława”, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, pl. Bankowy, Marszałkowska, Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy

Rowerzyści przebędą dystans około 32 km, wyruszą ze Starówki dziś o godz. 18:00 i wrócą tam około godz. 22:00. Największych utrudnień w naszej dzielnicy możemy się spodziewać w okolicach godziny 20-tej.

Władze Warszawy ostrzegają, że w związku z protestem rowerzystów możliwe są zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej. Mapa dzisiejszego przejazdu wygląda tak:

 


 

zdjęcie na górze: Facebook/Warszawska Masa Krytyczna

 

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx