Znowu wypadek na skrzyżowaniu Rembielińskiej, Kondratowicza i Bazyliańskiej | targowek.info

Znowu wypadek na skrzyżowaniu Bazyliańskiej, Rembielińskiej i Kondratowicza

Uderzony samochod przewrócił się na bok, jedna osoba została ranna.

 

Do wypadku na skręcie z ul. Bazyliańskiej w Rembielińską doszło dzisiaj około godz. 15:30. Zderzyły się ze sobą dwie osobówki – Fiat uderzył Suzuki tak potężnie, że drugie auto przewróciło się na bok.

Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Rozbite samochody zablokowały torowisko i w rezultacie przez około godzinę nie kursowały tramwaje na całym Bródnie. Te pojazdy, które nie utknęły w tramwajowym korku, kończyły swoje trasy przed rondem Żaba.

 

fot. targowek.info
Przewrócone na bok Suzuki na skrzyżowaniu Rembielińskiej i Kondratowicza /fot. targowek.info
Przewrócone na bok Suzuki na skrzyżowaniu Rembielińskiej i Kondratowicza / fot. Straż Pożarna

 

Skrzyżowanie Rembielińskiej, Bazyliańskiej i Kondratowicza stało się ostatnio jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na Bródnie. W ostatnich kilku miesiącach doszło tu już do kilku groźnych wypadków.

W Wielkanoc dokładnie w tym samym miejscu zginął instruktor nauki jazdy.

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Znowu wypadek na skrzyżowaniu Bazyliańskiej, Rembielińskiej i Kondratowicza

 • 11 czerwca 2016 o godz. 19:01

  To Fiat uderzył w suzuki i skręcał w lewo z bazyliańskiej na annopol. Suzuki jechało prosto Kondratowicza w stronę bazyliańskiej. Fiat tak jak wszyscy i dlatego ciągle są wypadki widział z naprzeciwka stojące samochody na czerwonej strzałce do skrętu w lewo i zdecydował się skręcić ale jak zwykle niewidoczny zza tych samochodów wyskoczył suzuki i kolejny wypadek z tej samej przyczyny. Wystarczy strzałka do skrętu w lewo z bazyliańskiej na annopol i wypadków praktycznie nie będzie. Jeżdzę tam i mieszkam. Jeżeli ktoś nie zna tego skrzyżowania skręcając w lewo z bazyliańskiej na annopol wydaje mu się że samochody jadące prosto już mają czerwone i wtedy zza nich wyskakuje sąsiednim pasem rozpędzony samochód jadący prosto i bęc około raz w tygodniu a czasem nawet częściej.

 • 11 czerwca 2016 o godz. 19:23

  A krzaki na Kondratowicza dalej nie wycięte.Czy naprawdę nie mozna nic z tym zrobić.

 • 11 czerwca 2016 o godz. 20:23

  co wam te krzaki zawiniły?
  Kretyni, zakute bezmózgie łby wpadają od strony Łabiszyńskiej na skrzyżowanie grubo ponad 50km/h bez pomyślunku , dlatego ci na lewoskręcie nie mają szans ich zauważyć. To jest przyczyna wypadków, a nie to że kretynów nie widać dostatecznie szybko.
  Żeby zrobić lewoskręt Bazyliańska -> Annopol, trzeba by albo zmienić ustawę albo przebudować skrzyżowanie. Obecne prawo zezwala na sygnalizator kierunkowy tylko nad pasem kierunkowym. A lewy pas wlotu Bazyliańskiej jest „w lewo i na wprost”.
  Można by go zrobić tylko w lewo i poobserwować czy i jak długie będa korki dla jadących wprost Bazyliańska -> Kondratowicza.

 • 11 czerwca 2016 o godz. 20:39

  Popieram Mateusza też o tym ciągle piszę i nic!!! W sumie jest tam trochę pasa zieleni który można wykorzystać. Tam trochę zmyla też to że ciąg samochodów przejedzie i jak wydaje się że nic nie jedzie wpada jeszcze ostatni spóźniony i z nadmierną prędkością aby zdążyć jeszcze na żółtym.

 • 11 czerwca 2016 o godz. 20:40

  Ale krzaków i tak nie wytną i tak. Niech sie ludzie zabijaja uszkadzaja a krzaki najwazniejsze. Ktoś powinien za ten burdel odpowiedziec przed sadem. Tak samo jak po smiertelnym wypadku na wincentego teraz zdm sie chwali w internecie animacją jak to cudownie usprawnili ruch. Gdzie są odpowiednie instytucje ?

 • 12 czerwca 2016 o godz. 13:09

  Krzaki nie ograniczają widoczności samochody jadą na wprost jadą środkowym pasem i krzaki zupełnie nic nie zasłaniają.

 • 13 czerwca 2016 o godz. 07:58

  DEBILE A NIE KIEROWCY :) PĘDZĄ PRZEZ SKRZYZOWANIE. A JEST TAKA ZASADA, ŻE NIE MYSLI SIĘ CO JA ZROBIĘ TYLKO CO ZROBI INNY KIEROWCA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.