Killa Familla – wreszcie dobra muzyka z Targówka

7
Share

Za chwilę usłyszycie przyszły hit. Pamiętajcie, że poznaliście go na targowek.info ;)

 

Jeśli jesteście fanami rapu, to grupy Killa Familla nie trzeba wam przedstawiać. Jeśli macie awersję na tę muzykę, to spokojnie. To nie jest typowy rap z polskich podwórek, z bluzgami, głupimi tekstami i napinką wokalistów.

Killa Familla to zespół dwóch braci z Zacisza – Jerzego i Zbigniewa Stępniewskich. Debiutowali w 1997 roku, a w 2001 wydali płytę „Supa Dupa Freestyle”, z której największych hitem był utwór „Garaż”.  – Garaż, wszystko na raz, straż miejska, policja, dresiarze. Niech nam Bóg drogę wskaże – rapowali bracia o młodości spędzonej w garażu na Zaciszu.

Gdy już się wydawało, że ich muzyka przeszła do historii, Killa Familla wraca i to w dobrym stylu. Właśnie ukazał się ich utwór „Małe Piwko”. To cover piosenki Zdzisława Maklakiewicza z filmu „Przyjęcie na 10 osób plus trzy”. Charakterystyczny refren Killa Familla przeplata tekstami Easy Jerza, czyli Jerzy Stępniewskiego.

Klip nakręcono głównie na Brzeskiej na Pradze, w pawilonach na tyłach Nowego Światu i w Cafe Amatorska. Zobaczcie i posłuchajcie jak brzmi ten świetny kawałek:

 

 

na zdjęciu Killa Familla / materiały prasowe

 

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx