Najlepszy kebab na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

40
Share

Nie tylko Amrit króluje wśród kebabów na Bródnie, Targówku i Zaciszu. Głosujcie i wpisujcie swoje ulubione kebaby w dzielnicy. 

 

W zeszłym tygodniu wybieraliśmy najlepsze sushi, tym razem przenosimy się na bliższy Wschód. Wybieramy najlepsze specjały kuchni tureckiej na Targówku, Bródnie oraz Zaciszu. Głosujcie i komentujcie, gdzie wam smakuje, a które lokale omijacie z daleka.

Jeśli o jakiejś kebabowni zapomnieliśmy, koniecznie piszcie w komentarzach.

 

Kebaby na Targówku, Bródnie i Zaciszu: 

Amrit, Kondratowicza 25
Miłośnikom kuchni tureckiej i mieszkańcom Bródna tego lokalu nie trzeba przedstawiać. Jeden z niewielu kebabów w całej Warszawie, do którego są długie kolejki.

Sandzak Kebap, Kondratowicza 25
Dawniej był tu Efes, teraz jest mniej znana firma, ale daje radę konkurować drzwi w drzwi z Amritem. My mamy całkiem dobre zdanie o tym kebabsie. A wy?

Guru Kebab and Curry, ul. Chodecka 11
Całodobowy, a w dodatku miła obsługa. Ważny punkt na mapie Bródna.

Chata Wariatta, ul. Gorzykowska 5
W kilka lat kebab przy Gorzykowskiej wyrósł na lokalnego potentata. Stołują się tu nawet policjanci na służbie. Lokal ma swoje danie flagowe: Kebab Wariat, czyli kebab z frytkami i surówką w miękkim cieście. Choć w wakacje w niedzielę jest zamknięty.

Kebab Trocka, ul. Trocka 10a
Mały lokal przy całodobowym monopolowym i to głównie napędza mu klientów. Ale już za trzy lata będzie to najbliższy kebab przy stacji metra.

Chinka, ul. Radzymińska 205
O tym lokalu jeszcze usłyszycie w rankingu knajp z kuchnią azjatycką. Ale w menu też mają kebaba, więc odnotowujemy Chinkę także tutaj.

Kebab King, ul. Malborska 51-53
King to sieciówka znana w całym mieście.  Jedni lubią, inni wręcz przeciwnie, ale na pewno atutem jest to, że trzymają ten sam poziom we wszystkich lokalach w Warszawie.

Kebab Camel, ul. Zamkowa 8, Osiedle Wilno
Bali się tego lokalu na Osiedlu Wilno, że będzie śmierdziało i ściągnie duży ruch samochodów. Ale głosy krytyki przycichły, więc chyba smakuje. Mają swój firmowy tortilla light kebab: grilowany kurczak, wołowina lub mięso mieszane z sosem i z sałatką grecką, zawinięte w płat tortilli.

Kebab Bazaar, ul. Wyspowa 2
Działa z przerwami, ale ma fanów wśród mieszkańców osiedli wzdłuż Łodygowej.

 

*** GŁOSUJEMY! ***

 

fot. Boca Dorada / Flickr CC

40
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx