Pościg samochodowy na Bródnie | targowek.info

Pościg samochodowy na Bródnie

Dwa rozbite samochody, bijatyka. Znamy szczegóły wydarzeń, do których doszło wczoraj w biały dzień pomiędzy bródnowskimi blokami.

 

Pościg i wypadek widziało mnóstwo mieszkańców Bródna. Doszło do nich w środę po południu.

Policjanci z wydziału wywiadowczo–patrolowego zauważyli na ulicy Krasnobrodzkiej żółty sportowy samochód. Seat Leon Cupra jechał w taki sposób, że funkcjonariusze zaczęli podejrzewać iż kierowca może być pod wpływem środków odurzających. Jednak mimo wezwania do kontroli samochód nie zatrzymał się i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli na sygnale w pościg na Seatem, rozpędzone auta wjechały w Chodecką, a potem pomiędzy bloki w wąską ulicę Krasiczyńską. W miejscu, gdzie Krasiczyńska skręca ostro w prawo, uciekinier uderzył w zaparkowane Audi. Ale to jeszcze nie był koniec pościgu – kierowca Seata wysiadł z rozbitego auta i zaczął uciekać pieszo. Wkrótce policjanci go dogonili.

– Podczas zatrzymania mężczyzna naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów – mówi sierż. sztab. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI

Jak podaje policja, zatrzymany mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, w związku z tym został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań.

– W dniu dzisiejszym, kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, będą prowadzone z nim dalsze czynności – informuje targowek.info pani Paulina Onyszko.

 

Zdjęcie: Facebook/Rafał Wroński
Rozbity po pościgu na Bródnie Seat Leon Cupra/ fot: Facebook/Rafał Wroński

 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Pościg samochodowy na Bródnie

 • 28 lipca 2016 o godz. 13:48

  Do konca szedl (jechal) w zaparte. Ile ten debil mogl zabic osob? Cud, ze nikomu z pieszych czy innych kierowcow nic sie nie stalo. Gdyby mial szeroka ulice przed soba poscig trwalby zapewne o wiele dluzej.

 • 28 lipca 2016 o godz. 14:25

  Uuu, ale to uderzone Audi było zaparkowane nieprawidłowo.

 • 28 lipca 2016 o godz. 14:49

  Widziałem ten pościg na żywo przy pętli autobusowej.. Takiego skunksa powinni ludzie na miejscu rozliczyć.. Dostał by kilka strzałów po r..ju to by następnym razem pomyślał dwa razy. A tak pewnie jutro będzie na wolności dalej jeździć.. Bo pewnie ma rodziców na odpowiednim stanowisku.. Szkoda słów..

 • 28 lipca 2016 o godz. 15:49

  To Audi to skończyli „zbierać”koło 22.Szkoda wozu, ale tam jest taaak wąsko , że czasem 2 auta mają się problem minąć jak się naustawiają… kwestią czasu było , aż jakiś idiota pokroju właściciela seata mu zaparkuje w boku… =/ i owszem, ryj by obili por

 • 28 lipca 2016 o godz. 16:16

  Jakoś nigdy nie widziałem, by tym debilom parkującym na zakręcie dali mandat za złe parkowanie…

 • 28 lipca 2016 o godz. 16:17

  kolejny MORDERCA w podrasowanym szrocie. ciekawe jak zostanie ukarany. zatrzymają mu prawko na 3 miechy no i przywalą tak z 500 zł mandatu. Aż się biedny 28–letni Paweł P nie pozbiera… ze śmiechu.

  Tym razem ktoś miał dużo szczęścia, że nie trafił pod koła BYDLAKA.

  Powiedzmy sobie jasno, 28–letni Paweł P miał zamiar zabić dwóch niewinnych gliniarzy, a narzędziem zbrodni był jego żółty klepak z niemiec

 • 28 lipca 2016 o godz. 18:58

  Naucza sie tam nieparkowac. Bo lydzie musza sie zatrzynywac i puszczac innych.

 • 28 lipca 2016 o godz. 21:53

  O kogo chodzi?? Prosze o jakoes info od kumatych

 • 29 lipca 2016 o godz. 10:08

  hehe ten kto ma wiedziec ten wie o kogo chodzi…

 • 29 lipca 2016 o godz. 10:12

  Wielkie podziękowania kieruję do świadków zdarzenia, którzy zapobiegli pożarowi pojazdów. W aucie żółtym nastąpiło zwarcie instalacji i zaczął się palić. Świadkowie zareagowali, ugasili pojazd i zapobiegli poważnym stratom i zagrożeniu, być może nie tylko dla zaparkowanych nieopodal pojazdów, ale także dla zgromadzonych ludzi.
  Dziękuję :)

 • 30 lipca 2016 o godz. 18:38

  do anonim: czyli? nie kozaczk leszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.