Chińczyk i inne kuchnie azjatyckie na Bródnie i Targówku [RANKING] | targowek.info

Chińczyk i inne kuchnie azjatyckie na Bródnie i Targówku [RANKING]

Ocenialiśmy już pizze, kebaby i sushi. Teraz czas na bary z kuchnią azjatycką. Do popularnych od lat „Chińczyków” i „Wietnamczyków” ostatnio dołączyli „Tajczycy”.

 

Prezentujemy listę barów z kuchnią orientalną działających w na Targówku i Bródnie. Jak zwykle czekamy na wasze opinie, sugestie i głosy.

 

Bar Vietnam Thailand, ul. Rembielińska 7a
Bar działa od lat w jednym z pawilonów na bazarku przy Rembielińskiej. Styl z lat 90., ale niektórzy wspominają te lata z sentymentem.

Chinka.pl, ul. Radzymińska 204
Dobry adres internetowy to już dużo w tym biznesie, więc Chinka komercyjnie radzi sobie nieźle. Czy jakość jedzenia nadąża za tą popularnością? Na pewno na plus liczymy lokal przy Radzymińskiej – schludnie, czysto i wygodnie.

Hong Ngoc, ul. Kondratowicza 25
Ten Wietnamczyk zajął lokal po kluskach i hamburgerach – i widać, że kuchnia azjatycka ma się na Bródnie całkiem dobrze. W środku spory tłumek, więc chyba smakuje?

Kim Nam, ul. Kondratowicza 11A
Kurczak Gom-Bao, kurczak Luc Lac albo kurczak w cieście Nim Nam – to tylko trzy z kilkudziesięciu dostępnych potraw w tym małym lokalu.

Little Vietnam, ul. Głębocka 15
Od lat działają na parkingu centrum handlowego Targówek i to jest ich największy atut – z ogromu przewijających się tędy ludzi, zawsze ktoś się skusi na kurczaka w słodko-kwaśnym. A jak wielu osobom smakuje na tyle, żeby wrócić?

Sai Gon Bar orientalny, ul. Turmoncka 22
Działa od kilku lat i w tej części Bródna cieszy się dużym powodzeniem.

Thaiexpress, ul. Kondratowicza 41A
Aż trudno uwierzyć, że tak dobrze karmią w tak obskurnym miejscu. Lokal mieści się w dawnej hydroforni za Aldikiem, zasłonięty jest jakimiś śmietnikami. Ale za to smakuje jakbyśmy naprawdę byli w Tajlanidi. Kto nie zna tego Tajczyka, koniecznie musi nadrobić zaległości.

Thai Papai, ul. Głębocka 15
Jeden z barów działających w CH Targówek. Podają kuchnię tajską.

Wok Viet, ul. Nieszawska 4b
Mało znany, ale przez wielu ceniony bar, znajdujący się pawilonie pomiędzy blokami na Bródnie. Serwuje orientalne jedzenie.

Woki Toki, ul. Trocka 10a
Bar znajduje się w pawilonach tuż przy dawnym bazarku i nocnej piekarni. To na pewno daje mu dodatkowe punkty w rankingu. Otwarte do 22.

 

fot. Jorge Gonzalez / Flickr

Zagłosuj też na ulubioną restaurację z kebabem, sushi i pizzą:

 

fot. Boca Dorada / Flickr CCNajlepszy kebab na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

Sushi / fot. Antti T. Nissinen / FlickrNajlepsze sushi na Bródnie, Targówku i Zaciszu [RANKING]

Pizza na Bródnie, Targówku i Zaciszu. Która jest najlepsza? [RANKING]

PRZECZYTAJ TEŻ:

19 komentarzy na temat “Chińczyk i inne kuchnie azjatyckie na Bródnie i Targówku [RANKING]

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 07:11

  Do redakcji targowek.info. Bardzo proszę o wpisanie na listę knajpy Wok Viet przy Nieszawskiej 4b, lokal mieści się w pawilonie, obsługa jest przemiła, dania przepyszne, duże i w dobrej cenie. Jem u nich czasami kilka razy w tygodniu i nigdy mnie nie zawiedli. Można zjeść na miejscu lub zamówić przez telefon/aplikację, otwarte od 10 do 20.

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 08:16

  Słuszna uwaga, lokal już dopisany. Dziękujemy i pozdrawiamy!

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 09:48

  Jeszcze są: Kim Nam obok budynku Kondratowicza 11 i ten bar (nie wiem jak się nazywa) przy przystanku na skrzyżowaniu Kondratowicza i Rembielińskiej

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 10:17

  Tien Tien to juz Ząbki, nie Targówek

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 11:42

  Bar 5 smaków skrzyżowanie Kondratowicza i rembielinskiej

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 12:39

  Jest jeszcze Bar Orientalny Hanoi na Wejherowskiej.

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 13:22

  NAJLEPSZY CHINOL PRZY MAKRO NA ROGU! TO JEST PRAWDZIWY CHRUPIĄCY! Na TGK przy parkingu to lipa a nie :/ 3 kawałki

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 13:28

  A po osiedlach już biega jakby coraz mniej bezpańskich piesków…

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 15:38

  Thaiexpress najlepszy – jakiś czas temu dwukrotnie na miejscu – ale miejsce rzeczywiście pamiętam jako wyjątkowo obskurne (nie wiem jak teraz, ale jedzenie podawane było na plastikach i plastikowe sztućce, do tego strasznie głośno pracujący okap) – w związku z tym teraz zamówienia już tylko w dostawie.

 • 4 sierpnia 2016 o godz. 19:50

  Chińczyki z kimnam bili się w ostatnią niedzielę z dwoma polskimi parami. Nawet kobieta musiała bronić partnera. Ciekawe o co poszło? Miła obsługa to tam na pewno nie jest.

 • 5 sierpnia 2016 o godz. 16:59

  Little Vietnam – drogo, stoli lepią się od brudu sprzed X lat, i po 5 minutowej wizycie w środku ubrania do pania, a włosy do mycia. Osobiście nie polecam.

 • 6 sierpnia 2016 o godz. 14:43

  „Redaktorze”, kim są „Tajczycy”?
  Chodziło Ci może o Tajów?

 • 7 sierpnia 2016 o godz. 11:35

  Orientalne to cuda, a europejskie żołądki nie są przyzwyczajone do takiego jedzenia! Lenie z blokowisk i korposzczury nie potrafią już nawet ugotować sobie tradycyjnego obiadku? Kurczaka i przyprawy kupisz wszak na każdym rogu. Chory naród, żre kebaby i przesolone niewiadomoco, zajęty, bo przesiaduje w galeriach, na fakbuku i łapie pokemony.

 • 8 sierpnia 2016 o godz. 16:20

  Jeśli chodzi o Thaiexpress to w porównaniu do innych „Chińczyków” wcale nie jest taki obskurny – wiadomo, że nie jest to ekskluzywna tajska restauracja, ale w kategorii bud z szybkimi daniami to na prawdę niezły lokal. To też zupełnie inny smak i jakość niż typowa „chińszczyzna”. Na pewno warto spróbować.

 • 25 sierpnia 2016 o godz. 21:19

  Chinka to nawet nie posiada odpowiednich przypraw do przygotowywania dan azjatyckich.

 • 16 lipca 2017 o godz. 19:18

  Thai express – never again! śmierdzi tam tak, że mam odruch wymiotny. cena i smak nie powala, zapach zniewala. Wcześniej tam był wietnamczyk. własciciele chyba są ci sami. Jak dla mnie nie ma tam tajksiej kuchni.

 • 6 stycznia 2018 o godz. 13:59

  Kto Ci karze jeść? Zawsze możesz sobie jeść niemieckiego schabowego, z ziemniakami które oryginalnie pochodzą z Ameryki Południowej i popijać egipskim wynalazkiem jakim jest piwo. Stosuj „Polskę dla Polaków” w swojej kuchni, od innych wara.

 • 21 maja 2019 o godz. 11:32

  Hong Ngoc…zawiodłam się.Kupowałam wielokrotnie kaczkę na gorącym półmisku-była dobra.Teraz już dwukrotnie dostałam jakieś śmieci.Resztki kurczaka,kaczki ani śladu,wszystko pokryte różnymi warzywami dla kamuflażu.A to przecież chyba najdroższa pozycja w jadłospisie-26zł. Więcej nie kupię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.