Facebook Targówek Info zmienia się (na lepsze)

8
Share

Koniecznie polubcie nasz nowy profil na Facebooku: Targówek – moja dzielnica!

 

Strona targowek.info jest najpopularniejszym portalem informacyjnym w naszej dzielnicy (dziękujemy, że nasz tak regularnie czytacie!) – a teraz chcemy zrobić najpopularniejszy dzielnicowy profil na Facebooku. Nie tylko dla nas, redaktorów targowek.info, ale także dla was, mieszkańców dzielnicy Targówek.

Dlatego połączyliśmy siły z fanpagem „Targówek – moja dzielnica”. Będziemy na nim nie tylko informować (jak dotąd) o wiadomościach z Bródna, Targówka i Zacisza – ale chcielibyśmy też, żeby ten profil stał się wspólnym miejscem dla wszystkich mieszkańców warszawskiej dzielnicy Targówek.

Oprócz newsów od nas, chcemy na tym nowym profilu umieszczać też „newsy” od was. Podsyłajcie nam wasze wiadomości, zdjęcia, pomysły, a my – po sprawdzeniu ich autentyczności – będziemy je przekazywać dalej wszystkim mieszkańcom Targówka. W ten sposób wspólnie możemy zrobić społecznościowe centrum najlepszej (choć nie pozbawionej wad) dzielnicy Warszawy!

Jeśli macie konto na Facebooku (a kto go dziś nie ma…) koniecznie polubcie profil „Targówek – moja dzielnica”. I zaproście do tego także swoich sąsiadów, znajomych, rodzinę – słowem wszystkich, którzy – tak jak my  – lubią naszą dzielnicę!

Ważne: nasz poprzedni profil o nazwie „Targówek Info” już nie działa – więc jeśli go do tej pory lubiliście i dalej chcecie być na bieżąco z informacjami z Bródna, Targówka i Zacisza, to musicie polubić teraz fejsbukowy profil Targówek – moja dzielnica.

A także, oczywiście, regularnie zaglądajcie na stronę targowek.info :-)

 

 

 

 

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx