Drugie podejście do zamknięcia Rolanda | targowek.info

Drugie podejście do zamknięcia Rolanda

Tym razem powinno się udać. W weekend ul. Rolanda na Zaciszu będzie frezowana, autobus 512 pojedzie objazdem.

 

Wg początkowych planów weekendowe frezowanie ul. Rolanda miało się odbyć już tydzień temu. Wtedy, oficjalnie, przeszkodziła pogoda – czyli siąpiący deszczyk. W ten weekend pogoda ma być ciut lepsza i wymiana nawierzchni ma się już obyć bez przeszkód.

Jak informuje urząd dzielnicy, ulica Rolanda będzie zamknięta od piątku 14 października od godz. 22:00 do poniedziałku, 17 października do godz. 5:00 rano.  Na czas prac asfaltowych ulica będzie wyłączona z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Codzienną do skrzyżowania z ul. Reichera.

Objazd dla samochodów i autobusów linii 512 wyznaczono ulicami: Młodzieńcza – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska.

Jak informuje ZTM autobusy 512 przez weekend nie będą korzystały z nowej zawrotki na ul. Gilarskiej i pojadą tak: DW. WILEŃSKI (przystanek nr 13) – Wileńska – Targowa – zawrotka na wysokości ul. Ząbkowskiej – Targowa – al. Solidarności – Radzymińska – Jórskiego – Samarytanka – Gilarska – św. Wincentego – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – al. Solidarności – Targowa – 11 Listopada – Inżynierska – Wileńska – DW. WILEŃSKI (przystanek nr 13).

 

zdjęcie na górze: ul. Rolanda / fot. archiwum targowek.info

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Drugie podejście do zamknięcia Rolanda

  • 14 października 2016 o godz. 10:33

    No nie wiem, w sobote po południu ma być mżawka, to może przedłużyć frezowanie nawet do wiosny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.