Pijana blondynka zdemolowała bar i uszkodziła radiowóz | targowek.info

Pijana blondynka zdemolowała bar i uszkodziła radiowóz

Takie, lekko spóźnone, zakończenie weekendowej imprezy…

 

Do awantury w barze na ul. Chodeckiej doszło właściwie już po ostatnim weekendzie – gdyż był to poniedziałek przed godz. 6 rano. Zaczęło się od tego, że niezadowoleni klienci baru zaczęli dewastować lokal. W agresywnej grupie szczególnie wyróżniała się młoda blondynka.

Obsługa baru wezwała na pomoc policję i wkrótce wywiadowcy, po podpowiedzi pracownika lokalu, zatrzymali 20–letnią Natalię K.

To jednak nie był koniec awantury na Bródnie. Zatrzymana dziewczyna wcale nie poddała się grzecznie funkcjonariuszom. Wpierw zwyzywała ich słowami, których nie możemy tu cytować, a potem… podeszła do radiowozu i kilka razy kopnęła w jego drzwi tak mocno, że solidnie je wgniotła.

Dopiero wtedy policjanci zadziałali bardziej zdecydowanie i obezwładnili 20–latkę. Młoda kobieta została doprowadzona do komendy, gdzie okazało się, że ma w organizmie 1,5 promila alkoholu. Wartość uszkodzenia radiowozu została oszacowana na ponad 800 złotych.

 

fot. policja
Już spokojna Natalia K. prowadzona przez funkcjonariuszy / fot. policja

 

Wczoraj, po wytrzeźwieniu, Natalia K. usłyszała od dochodzeniowców zarzut uszkodzenia mienia oraz znieważenia interweniujących funkcjonariuszy. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i dobrowolnie poddała się karze – zgodziła się na pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania kontrolowanej nieodpłatnej pracy na cele społeczne oraz naprawienie szkody.

Co możemy uznać za całkiem rozsądne i dobre zakończenie tej historii.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

10 komentarzy na temat “Pijana blondynka zdemolowała bar i uszkodziła radiowóz

 • 23 listopada 2016 o godz. 10:25

  Chętnie zobaczyłbym zdjęcie tej imprezowiczki z przodu. Ale i po tym myśle że moglibyśmy sie zaprzyjaźnić ;)

 • 23 listopada 2016 o godz. 10:56

  TO NIE DŻUNIA ADRIANA VEL MERCEDES VEL KOKS VEL LEXUS VEL CIĄGLE NA WOLNOŚCI?

 • 23 listopada 2016 o godz. 11:23

  To już wiem, dlaczego policjanci nie reagują na różnego rodzaju „imprezy” na klatkach, ławkach itd. i odwracają głowy, udając, że nie widzą. Boją się. Skoro jedna niewiasta rozbiła im radiowóz, to kilku podpitych osiłków ciężko by ich pobiło. Działa ekonomia strachu.

  I dlaczego szkody ma pokrywać zatrzymana? A czemu nie partycypują w tym policyjne niedojdy? Interwencja była nieskuteczna, bez wyobraźni, amatorska, na zasadzie „kobieta mnie bije”. Owszem kara dla pani, a również kara dla patrolu za niedopełnienie obowiązków.

 • 23 listopada 2016 o godz. 12:18

  Bo ta Natalia ma genitalia

 • 23 listopada 2016 o godz. 15:44

  ostra dżaga, lubi przemoc :-)

 • 23 listopada 2016 o godz. 18:57

  Całkiem niezła d..pa! To się popisała

 • 24 listopada 2016 o godz. 18:44

  Ja ją znam!
  Aż pół roku?

 • 26 listopada 2016 o godz. 11:23

  Protestowała przeciwko budowie metra na Targówek, a nie na Białołękę. Na odchodne żądała helikoptera i darmowych drinków. ;)

 • 28 listopada 2016 o godz. 20:31

  Ty to zafajdany tyle wiesz o typie , musisz go nie lubić

 • 28 listopada 2016 o godz. 23:34

  Sejm głosami PiS odrzucił projekt ustawy o podwyższeniu kwoty wolnej do 8 tys. zł. Polacy nie zarobią nic -znowu! A to było obowiazkiem rządu. Wobec obywateli. OSZUKALI nas. Tylko pijaczki-przyszli wyborcy znów zarobią jak na 500+. Uzasadnieniem miała być troska o budżet kraju,. Skoro jednak zwykli Polacy mają się wciąż zadowalać kwotą wolną 3 091 zł, to dlaczego posłowie mają być uprzywilejowani, korzystając z kwoty wolnej na poziomie 27 360 zł ??!
  Polska kwota wolna od podatku PIT jest jedną z najniższych na swiecie
  Nie wszyscy wiedzą, że jest pewna wąska grupa społeczna w Polsce, której zarobki nie są objęte reżimem kuriozalnie niskiej kwoty od PIT. Tą grupą są czynni posłowie i senatorowie! Wypłacane z naszych podatków poselskie diety są wolne od podatku dochodowego do wysokości 27 360 zł w skali roku! No to po co mieli nam podwyzszac!!!! Oni nie stracą. Draństwo. Nie głosuję na oszukanców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.