Włamał się do 23 samochodów na Targówku - w ciągu półtora miesiąca | targowek.info

Włamał się do 23 samochodów na Targówku – w ciągu półtora miesiąca

Jeśli w ostatnich tygodniach okradziono wasz samochód nocujący na ulicy pod blokiem – prawdopodobnie zrobił to ten mężczyzna.

 

44–letni Paweł O., niestety mieszkaniec naszej dzielnicy, włamywał się w nocy do pozostawionych na parkingach osiedlowych samochodów. Po wybiciu szyby dostawał się do ich wnętrza i kradł wszystko, co znalazł cennego – nawigacje samochodowe, wideorejestratory, kamerki oraz inne elementy wyposażenia. Działał na Bródnie i Targówku.

Policjanci z kilku jednostek szukali go od początku października. Wreszcie zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Pawłowi O. zarzutów za kradzież z włamaniem aż do 23 pojazdów!

Zdaniem śledczych wszystkich tych przestępstw 44–letni złodziej dokonał w okresie zaledwie od 8 października do 27 listopada 2016 roku. Straty poniesione przez właścicieli okradzionych aut wyniosły prawie 21 tys. złotych.

W trakcie przesłuchania Paweł O. przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów i od kilku dni spędza czas w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce.

Długo stamtąd nie wyjdzie, bo oprócz czekającego go procesu za 23 włamania do samochodów na Bródnie i Targówku czeka już na niego kara 3,5 roku pozbawienia wolności za inne przestępstwa (narkotykowe i kradzieże).

 

Paweł O. w areszcie / fot. Policja
Paweł O. w areszcie, samochody na Targówku są bezpieczniejsze / fot. Policja

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Włamał się do 23 samochodów na Targówku – w ciągu półtora miesiąca

 • 6 grudnia 2016 o godz. 14:03

  Czy to nie „Patelnia” z Goławickiej ?

 • 6 grudnia 2016 o godz. 14:17

  Pokazać wszystkim tę zapaloną mordę.

 • 6 grudnia 2016 o godz. 14:17

  zamiast do więzienia to do przymusowych robót powinien trafić żeby odpracować te 21 tys. a nie jeszcze go trzeba utrzymywać

 • 6 grudnia 2016 o godz. 16:31

  10 listopada u mnie w samochodzie zaparkowanym przy ul. Łabiszyńskiej także została wybita szyba, na szczęście nic nie zginęło. Może ktoś go spłoszył? Szkoda, że tego nie zgłosiłem na policję, ale jak do tej pory już trzy razy miałem włamania do sam. i za każdym razem przychodziło postanowienie o umorzeniu, więc teraz to olałem, a tak to jeszcze jedno by mu doklepali.

 • 6 grudnia 2016 o godz. 17:22

  @kk Otóż to! A tak to teraz menda bedzie miała na koszt podatnika ciepłą michę i się będzie leniła całymi dniami. Do kamieniołomów łopatami takie ścierwa wrzucać i niech zapi…dalają!

 • 6 grudnia 2016 o godz. 18:35

  „Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej”.

  Henryk Kwinto

  Pozdrawiam zatrzymanego, w świecie pełnym ukrytych złodziei, bycie normalnym złodziejem, jest wyrazem uczciwości. Czy okradzeni mogą z pełnym przekonaniem powiedzieć, że wszystko w życiu zrobili uczciwe? To skąd te pretensje do drobnego
  rozbójnika?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.