Samsung Brand Store od dziś w Atrium Targówek

4
Share

Drugi w Warszawie salon Samsunga otwiera się w centrum handlowym przy Głębockiej. Co można w nim kupić, a co przetestować? 

 

Brand store, to inaczej salon firmowy. Do tej pory Samsung ma kilka takich sklepów w dużych miastach, ale w Warszawie tylko jeden – w Arkadii.

Od dziś działa tajże sklep na Targówku w Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15. Na blisko 150 m. kw. firma zaprezentuje swoje najnowsze smartfony, tablety i smartwatche. Nie zabraknie również sprzętu audio, RTV oraz AGD.

Data otwarcia nowego punktu marki Samsung szczególnie powinna zainteresować osoby odliczające dni do premiery naszych najnowszych smartfonów z serii Galaxy A (2017), które niebawem zadebiutują na polskim rynku w swojej bardziej prestiżowej odsłonie. W dniu otwarcia naszego drugiego sklepu w Warszawie zaprezentujemy odwiedzającym najważniejsze funkcje tych telefonów. Zainteresowani będą mogli skorzystać z sesji szkoleniowej dotyczącej serii Galaxy A (2017). Klienci będą również mogli liczyć na atrakcyjne oferty, obejmujące pełne portfolio naszych produktów  – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsunga.

Sklep będzie czynny w tych samych godzinach, co całe centrum handlowe Atrium Targówek – a więc godziny otwarcia to: poniedziałek-sobota godz. 10:00-21:00, niedziela 10:00-20:00.

 

Na zdjęciu inny salon Samsunga / fot. Samsung.pl

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx