Samsung Brand Store od dziś w Atrium Targówek | targowek.info

Samsung Brand Store od dziś w Atrium Targówek

Drugi w Warszawie salon Samsunga otwiera się w centrum handlowym przy Głębockiej. Co można w nim kupić, a co przetestować? 

 

Brand store, to inaczej salon firmowy. Do tej pory Samsung ma kilka takich sklepów w dużych miastach, ale w Warszawie tylko jeden – w Arkadii.

Od dziś działa tajże sklep na Targówku w Atrium Targówek przy ul. Głębockiej 15. Na blisko 150 m. kw. firma zaprezentuje swoje najnowsze smartfony, tablety i smartwatche. Nie zabraknie również sprzętu audio, RTV oraz AGD.

Data otwarcia nowego punktu marki Samsung szczególnie powinna zainteresować osoby odliczające dni do premiery naszych najnowszych smartfonów z serii Galaxy A (2017), które niebawem zadebiutują na polskim rynku w swojej bardziej prestiżowej odsłonie. W dniu otwarcia naszego drugiego sklepu w Warszawie zaprezentujemy odwiedzającym najważniejsze funkcje tych telefonów. Zainteresowani będą mogli skorzystać z sesji szkoleniowej dotyczącej serii Galaxy A (2017). Klienci będą również mogli liczyć na atrakcyjne oferty, obejmujące pełne portfolio naszych produktów  – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsunga.

Sklep będzie czynny w tych samych godzinach, co całe centrum handlowe Atrium Targówek – a więc godziny otwarcia to: poniedziałek-sobota godz. 10:00-21:00, niedziela 10:00-20:00.

 

Na zdjęciu inny salon Samsunga / fot. Samsung.pl

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Samsung Brand Store od dziś w Atrium Targówek

 • 20 stycznia 2017 o godz. 10:23

  Właściwie to do czego służy smartfon oprócz lokalizowania (mapa+gps) i możliwości robienia w miarę szybkich zdjęć dość średniej jakości?

 • 20 stycznia 2017 o godz. 11:51

  Można również z niego zadzwonić do żony kochanki lub partnera jak ktoś woli.

 • 20 stycznia 2017 o godz. 13:28

  Zadzwonić można ze zwykłego telefonu za 79,99 PLN

 • 22 stycznia 2017 o godz. 02:40

  Służy do tego samego co komputer: www, gry, edycja i wymiana dokumentów, poczta, muzyka, filmy, pogoda, radio, latarka, kompas, udostępnianie Internetu, płatności, Uber (telefonem za 79,99 zamówisz najwyżej złotówę) i tysiące innych rzeczy zależnie od zainstalowanych aplikacji, od rozpoznawania piosenek z radia przez mierzenie pulsu po sterowanie urządzeniami. A średniej jakości zdjęcia są z tanich telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.