Pożar na Lusińskiej | targowek.info

Pożar na Lusińskiej

Pożar na brukowanej uliczce, która od pewnego czasu stała się „najruchliwszą arterią Targówka” wybuchł dziś przed południem.

 

Wg słów kierującego akcją ratunkową dowódcy straży pożarnej, ogień pojawił się w parterowym domku–bliźniaku. Zaczął się od niezgaszonego piecyka (tzw. „kozy”) w połówce domku bliżej skrzyżowania z ulicą Borzymowską – i stamtąd przerzucił się na dach budynku. Ponieważ poddasze jest wspólne dla dwóch domów, akcja ratunkowa objęła też drugą połówkę bliźniaka.

Żeby dostać się na palące się poddasze, strażacy musieli rozciąć dach budynku. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, ale na szczęście w wyniku pożaru nikomu nic się nie stało. Ulica Lusińska, jeden z głównych objazdów budowy metra na Targówku, była przez kilka godzin zablokowana.

 

Zablokowane skrzyżowanie ul. Borzymowskiej i Lusińskiej / fot. targowek.info

 

zdjęcia: targowek.info

Pali się na Targówku ? #tgk #targówek #pożar #straż #pożarna #strazpozarna #warszawa

Post udostępniony przez Targówek – moja dzielnica (@targowek_moja_dzielnica)

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Pożar na Lusińskiej

 • 13 marca 2017 o godz. 15:41

  TO JEST AUTOSTRADA DO WARSZAWY .;..

  TYLE SAMOCHODÓW, DZIURY, KORKI, WĄSKO , BRAK CHODNIKA. I TO WSZYSTKO W 21 WIEKU W DZIELNICY STOLICY , GDZIE MA BYĆ METRO – SYMBOL ROZWOJU. HAHA ŚMIAĆ SIĘ CHCE

 • 14 marca 2017 o godz. 15:02

  Ta ulica to symbol inwestycji Ratusza w dzielnice po prawej stronie Wisły.

 • 14 marca 2017 o godz. 18:42

  Ulica jest fatalna i jeszcze te samochody z z pobliskiego szrotu zaparkowane po dwóch stronach ulicy, tam się teraz nie moga minąć dwa auta ,powinien tam być zakaz parkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.