Imprezowy autobus 212 przebojem internetu | targowek.info

Imprezowy autobus 212 przebojem internetu

Jeszcze nie widzieliście, jak wesoło (naprawdę wesoło) jest w autobusach na Targówku? Nadróbcie zaległości!

 

Krótki film z przejazdu autobusu 212, który umieściliśmy na facebookowym fanpejdżu targowek.info w piątek późnym wieczorem, błyskawicznie rozszedł się po internecie. Na tę chwilę obejrzało go już ponad 50 tysięcy internautów – a będzie więcej, bo tematem zainteresowały się ogólnowarszawskie media.

Dlaczego? Zobaczcie sami:

 

 

To fragment przejazdu autobusem 212, który uwiecznił na smartfonie zaprzyjaźniony z redakcją targowek.info mieszkaniec Targówka.

Jest późna noc, jeden z ostatnich kursów, autobusem jedzie tylko kilkoro wesołych młodych ludzi. Ich dobry nastrój udziela się też kierowcy, który włącza głośno muzykę i prowadząc autobus bawi się w DJ-a i wodzireja w jednym. Zagaduje pasażerów, dyskotekowo mruga światłami i fantazyjnie pokonuje rondo u zbiegu ul. Ossowskiego i Witebskiej.

Kto prowadził pojazd? Oczywiście najbardziej znany kierowca autobusów w Warszawie, zwany „Wesołym Kierowcą”. Już od lat miło rozmawia z pasażerami, wita ich, zabawia rozmowami oraz komentarzami przez głośnik i zdobywa coraz większą popularność – która zaczęła się w lecie 2012 roku od artykułu na stronie targowek.info.

Teraz tych fanów niewątpliwie mu jeszcze przybędzie. Opublikowany przez nas film, oprócz wielkiej ilości obejrzeń, zebrał też mnóstwo komentarzy, praktycznie samych pochwalnych.

Super, więcej powinno być tak pozytywnych ludzi„, „Pozytywny kierowca, gdyby inni tacy byli, było by milej w komunikacji miejskiej”, „Miałam okazję jechać z tym kierowcą, ogólnie czad” – komentują internauci na fanpejdżu Targówek – Moja Dzielnica.

Same dobra słowa o Wesołym Kierowcy ma też autor tego filmiku.

– Kierowca wiedział, co robi. W autobusie było tylko siedem osób, wszyscy młodzi i wszyscy uhahani od ucha do ucha. Nikomu ta „dyskoteka” nie przeszkadzała, przeciwnie, wszyscy pasażerowie dobrze się bawili – mówi targowek.info Jacek.

Te pozytywne opinie pasażerów chcielibyśmy podkreślić bardzo wyraźnie – na wypadek, gdyby pracodawca Wesołego Kierowcy próbował mieć o piątkowej zabawie w autobusie 212 na Targówku inną opinię…

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

15 komentarzy na temat “Imprezowy autobus 212 przebojem internetu

 • 9 kwietnia 2017 o godz. 13:06

  Europa Express City raczej go nie zwolni ;) To coś jedynego ciekawego w ich firmie :)

 • 9 kwietnia 2017 o godz. 16:16

  Oby go tylko nie zwolnili. Entuzjazm w tym kraju to jak faszyzm.

 • 9 kwietnia 2017 o godz. 16:57

  212 jest obsługiwany przez EuroExpress, zatrudnia Ukraińców i Polaków ,których jako kierowców nikt nie przyjmuje. Niech ktoś pojeździ tą linnią a przekona się o „ekscentrycznym” zachowaniu ich wszystkich kierowców.
  Nie podjeżdżają na pętli Pratulińska jak inni na przystanek dla wsiadających, motają się w kabinie jakby uczyli się obsługi autobusu. Zgroza. ZTM to toleruje sam nie rozumiem dlaczego. Pewnie dla pieniędzy.

 • 9 kwietnia 2017 o godz. 18:05

  Ja jednak wolałbym, żeby kierowca skupił się na bezpiecznej jeździe.
  Miałem kilka razy nieprzyjemność jechać z tym Panem.
  O ile jego szowinistyczne teksty budzą tylko mój niesmak, to niestety zauważyłem, że przy tym całym błaznowaniu nie ma już czasu na zwrócenie uwagi na osoby wymagające szczególnego traktowania (ludzie starsi inwalidzi). Jeszcze w czasach, gdy pracował w ITSie obsługującym m.in. linię 509 komplementował „piękne łanie” i przyciął drzwiami starszą panią wolno wchodzącą do autobusu. Na pewno nie było to złośliwe, ale pani nie była tak atrakcyjna jak tamte „piękne łanie”, więc nie zwracał na nie uwagi.
  NIech taki człowiek, na pewno pozytywny w pewnych aspektach zatrudni się w przedsiębiorstwie, wożacych turystów albo imprezowiczów. Tam jego walory będą mile widziane.

 • 9 kwietnia 2017 o godz. 23:03

  Dramat!!!
  Wywalic pajaca.

 • 10 kwietnia 2017 o godz. 10:36

  Do Pan
  To właśnie Pana wpis pokazuje jakim Pan jest pajacem

 • 10 kwietnia 2017 o godz. 11:00

  To fakt>jeżdźą jak by wozili worki z ziemniakami>a zwróć uwagę takiemu Ukraińcowi>to odpowie>ne rozumesiedział spokojnie>nie śmierdziało od niego niczym>wyobraźcie sobie>ten palant kierowca>przy Witebskiej kazał mu wysiąść z autobusu(Ukrainiec).Zwróciłem mu uwagę>dlaczego tak postąpił>uśmiechnął się bezczelnie>odpowiedział>cyt…ne wperdalaj se>ja moge.I jak tu nie być zniesmaczony na takie zachowanie kierowcy(UKRAIŃCA).

 • 10 kwietnia 2017 o godz. 13:36

  do pana jesteś smutnym facetem a pajacem jesteś sam

 • 10 kwietnia 2017 o godz. 14:51

  Panie jesteś śmiesznym ludkiem żal ci cztery litery ściska że ktoś ma takie a nie inne podejście do Pracy. Smutno tylko że Wesołego Kierowce tak rzadko można spotkać

 • 10 kwietnia 2017 o godz. 15:28

  może niech Wesoły Kierowca kupi se np. „ogóra” i urządza takie przejazdy po mięście łącznie z jakimś gang bangiem albo innym swingiem

 • 11 kwietnia 2017 o godz. 17:44

  Na filmie widac jak sie szalowo ludzie bawia.

  W takiej sytuacji mozna sie czuc mocno zmieszanym.
  Np. babka X wraca ze szpitala gdzie jej maz przechodzi chemie i ewidentnie z nim krucho. Na pewno nie ma nastroju do zabawy.

  Ja nic przeciwko temu kierowcy nie mam. Raz na jakis czas to moze i zabawne – ale wiekszosc woli cisze i spokoj.

  Tak wiec… zarty zartami, ale zycie zyciem.

 • 13 kwietnia 2017 o godz. 13:35

  Przynajmniej coś wesołego w tym świecie ludzi, którzy np. wchodzą na takie fora by obrażać , marudzić i mądrzyć się ! Takie MISIEWICZE, fachowce do wszystkiego czyli DO NICZEGO.

 • 14 kwietnia 2017 o godz. 17:45

  Jechalem z nim w 262 to tez go nie lubie

 • 14 kwietnia 2017 o godz. 21:44

  jkcfnkj – wlasnie uprawiasz to co sam rzekomo (anonimowo) pietnujesz…

 • 16 kwietnia 2017 o godz. 21:38

  Wyluzuj NIE-ANONIMOWA Alu. Wyluzuj , chociaż troszeczkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.