Zabraniecka otwarta po remoncie | targowek.info

Zabraniecka otwarta po remoncie

Można już przejechać od ul. Księcia Ziemowita do Świętej Anny. Choć nie wszędzie po równym asfalcie.

 

Po ekspresowym weekendowym frezowaniu skrzyżowania Zabranieckiej z Naczelnikowską i Ziemowita (ZDM), oraz po przedłużonej ośmiomiesięcznej przebudowie w okolicach przyszłego skrzyżowania z Trasą Świętokrzyską (ZMID), od dziś rano cała ulica Zabraniecka na Targówku Fabrycznym jest otwarta dla ruchu samochodów i autobusów komunikacji miejskiej (138 i N16).

Na tych dwóch wyremontowanych odcinkach pojawiły się gładki asfalt, nowe przystanki autobusowe, równe chodniki (gdzieniegdzie chodniki będą jeszcze układane w najbliższych dniach).

Ale nie cała Zabraniecka tak wygląda. Za skrzyżowaniem z Trasą Świętokrzyską w stronę ul. Świętej Anny ulica jest wprawdzie przejezdna, ale dokładnie taka sama jak przed zamknięciem – czyli pełna dziur i kolein.

 

fot. ZMID
fot. ZDM

 

Następne weekendowe frezowanie też będzie miało miejsce w naszej dzielnicy. Wkrótce nową nawierzchnię wreszcie otrzyma odcinek ul. Radzymińskiej na Zaciszu.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

4 komentarzy na temat “Zabraniecka otwarta po remoncie

 • 3 kwietnia 2017 o godz. 12:58

  ok droge wyremontowali bo były dziury ale cos poza tym? mogliby poprawic skrzyzowanie przy przejezdzie bo tam jeden wypadek dziennie to standard

 • 3 kwietnia 2017 o godz. 20:45

  Prawda, jak nie więcej niż jeden dziennie

 • 4 kwietnia 2017 o godz. 07:59

  wieści mówią o rondzie w tym miejscu. Problem jak zwykle jeden – kasa na to ;/

 • 16 kwietnia 2018 o godz. 19:08

  Nie będzie żadnego ronda, przebiegać będzie tu Trasa Świętokrzyska i nie będzie z niej zjazdu na ulicę Księcia Ziemowita.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.