Burza w internecie: mężczyzna z nożem zaatakował na Bródnie

11
Share

Przez Facebooka przetacza się opis dramatycznych wydarzeń na Bródnie. Sprawdziliśmy, co się wydarzyło.

 

Wpis o napadzie w okolicach skrzyżowania ulic Wysockiego i Bartniczej pojawił się na Facebooku we wtorek wieczorem.

W dniu dzisiejszym ten człowiek zaatakował nożem bez powodu moją pracowniczkę Izę.
Na szczęście uciekła do biura i zniszczył tylko lusterko w aucie firmowym. Mimo nagrania z kamer i zeznań świadków ten człowiek będzie dziś wypuszczony na wolność – tak poinformował nas policjant prowadzący sprawę. Gdybyśmy nie ujęli go we własnym zakresie to zapewne „hasał” by z nożem po osiedlu.
Uważajcie na niego w okolicach kościoła na ul. Bartniczej i Biedronki, kreatorzyimprez.pl na ul.Wysockiego!!!!! Polski wymiar sprawiedliwości znowu nie zadziałał, a kolejna tragedia to może być tylko kwestia czasu!!!!!

– pisze na serwisie społeczościowym użytkownik Krzysiek.

Udostępniany przez innych użytkowniów wpis ze zdjęciem mężczyzny błyskawicznie rozszedł się po internecie. Wielu komentarzy nie da się cytować. Kilka jednak jest zastanawiających.

Gość jest znany w tych okolicach za takie rzeczy już od dawien dawna … Policja go zamyka i wypuszcza bez końca – pisze na Facebooku Karolina.

Ten człowiek mieszka u mnie na osiedlu. W wakacje zaatakował ochroniarza który kontrolował obiekt – dodaje użytkownik Kuba.

 

fot. Facebook

 

My o całą sytuację zapytaliśmy na Policji.

W dniu wczorajszym około godziny 15:55 policyjna załoga interweniowała przy ul. Wysockiego wobec 31-letniego mężczyzny, który najpierw uszkodził lusterko w samochodzie a potem groził nożem kobiecie, pracownicy biura – informuje targowek.info Paulina Onyszko, rzeczniczka prasowa Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Policja potwierdza, że mężczyzna został ujęty przez dwóch pracowników tej samej firmy i przekazany policjantom. Ci zabezpieczyli nóż, który 31-latek przy sobie posiadał a jego zatrzymali. Mężczyzna był nietrzeźwy – alkomat wykazał u niego ponad pół promila alkoholu. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zarówno od napadniętej kobiety, jak i właściela uszkodzonego samochodu.

A co z dalszym losem zatrzymanego?

Czynności w tej sprawie są na bieżąco prowadzone. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj 31-latek będzie przesłuchany i usłyszy stosowne zarzuty – informuje sierż. sztab. Paulina Onyszko.

 

11
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx