Atak na kierowcę autobusu na ul. Ossowskiego

9
Share

Pięciu pijanych mężczyzn pobiło kierowcę miejskiego autobusu. Bo zwrócił im uwagę.

 

To incydentu doszło w niedzielę rano na tymczasowej pętli autobusowej „Witebska” przy ul. Ossowskiego na Targówku Mieszkaniowym. Autobusy zatrzymują się tam na czas budowy metra.

Obok miejskiego autobusu linii 517 „bawiło się” pięciu mężczyzn, którzy pili alkohol i hałasowali. Kierowca autobusu zwrócił im uwagę – na co mężczyni odpowiedzieli agresją.

Jak podaje policja, piątka mężczyzn wyciągnęła kierowcę z autobusu i zaczęła okładać pałkami i kijami bejsbolowymi. Niedługo potem napastnicy uciekli.

Bandytów szukało po Targówku kilka radiowozów. W ciągu godziny funkcjonariusze zatrzymali trzech z nich. Policja nie podaje ich inicjałów, ale wiadomo, że mają kolejno 17, 22 i 35 lat. Wszyscy byli pijani, a być może też pod wpływem narkotyków – to będzie ustalone po kolejnych badaniach.

Kierowca autobusu trafił do szpitala, ale na szczęście jego obrażenia nie są groźne. Po otrzymaniu pierwszej pomocy został wypisany do domu. Policja poszukuje pozostały bandytów, i ich zatrzymanie wydaje się być kwestią czasu.

 

na zdjęcie: rondo przy skrzyżowaniu ulicy Ossowskiego i Witebskiej / fot. archiwum targowek.info

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx