Remont na Swojskiej, utrudniony dojazd do zalewu Bardowskiego | targowek.info

Remont na Swojskiej, utrudniony dojazd do jeziorka

Fragment ulicy zostanie zamknięty na cały weekend.

 

Wreszcie widać koniec prac przy budowie kanalizacji na Elsnerowie. Oznacza to jednak spore utrudnienia w najbliższy weekend.

Od dzisiejszego piątku 11 sierpnia, od godz. 22.00, do niedzieli 13 sierpnia do godz. 22.00 całkowicie zamknięta będzie ul. Swojska na odcinku od ul. Wiernej do ul. Jesiotrowej.

To krótki odcinek, ale dość ważny – prowadzi tędy trasa autobusu 170 oraz najwygodnieszy dojazd do szrucznego jeziorka przy ulicy Bardowskiego.

Ruch na tym fragmencie Swojskiej będzie zamknięty, gdyż w tym czasie odtworzona zostanie nawierzchnia jezdni po budowie kanalizacji sanitarnej.

Przez cały weekend autobusy linii 170 będą kursowały w obu kierunkach na trasie: Rondo Starzyńskiego – PKP Zacisze-Wilno. Natomiast linia nocna N66 będzie kursowała trasą objazdową ulicami Radzymińską i Łodygową.

A w takim razie jak dojechać nad zalew na Targówku? Komunikacją miejską w ten weekend to niemożliwe. Samochodem trzeba solidnie naddać drogi – należy zaciszańską ulicą Łodygową wyjechać do Ząbek, a potem wrócić do Warszawy ulicą Janowiecką, skąd będzie możliwy wjazd w Bardowskiego. Lecz najlepiej pojechać nad zalew po prostu rowerem :)

 

zdjęcie na górze: sztuczne jeziorko przy Bardowskiego /fot. targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Remont na Swojskiej, utrudniony dojazd do jeziorka

 • 11 sierpnia 2017 o godz. 07:04

  Patola z Marko – Ząbek wieśwagenami i tak sobie poradzi.

 • 11 sierpnia 2017 o godz. 10:46

  W końcu, Teraz patola będzie mogła jechać 140 zdezelowanymi bmkami .

  Tam powinien byc szlaban i ochrona. Rejestrują kto wjezdza i co robi.

 • 11 sierpnia 2017 o godz. 10:46

  Droga redakcjo: a na deskorolce można?

 • 16 sierpnia 2017 o godz. 08:35

  Lniana jest jak najbardziej przejezdna. To przy okazji niesamowite doświadczenie.

 • 18 sierpnia 2017 o godz. 09:25

  ulica Lniana, zgłaszam na 19115 wciaż jej katastrofalny stan, ale władze nic nie robią. Przedmieścia Warszawy wyglądają gorzej niż Polska C. Nawet na najbardziej zapyzialej prowincji nie ma takich ulic jak np. na Elsnerowie albo Utracie. Tego typu ulic są w sumie w stolicy setki kilometrów (!). To sporo, ale przy gigantycznym budżecie miasta wszystko można by prędko naprawić. Tak się jednak nie dzieje. Władze Warszawy nadają do natychmiastowej wymiany.

 • 20 sierpnia 2017 o godz. 15:56

  Tak samo powinni cos zrobić z ulica Bardowskiego. Obecnie nie da sie jechać szybciej niż 20km/h. Moim zdaniem jest to kompromitacja budować teren rekreacyjny za miliony, zostawiajac dojazd w stanie sprzed 50-60 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.