Tak się kradnie rowery w nowych blokach. Policja szuka złodziei | targowek.info

Tak się kradnie rowery w nowych blokach. Policja szuka złodziei

Płoty, domofony, kamery… I wiele to nie daje. Złodzieje nie mają większych problemów z kradzieżami na grodzonych osiedlach – w tym wypadku rowerów.

 

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów, do której doszło 24 lipca 2017 r. po południu w garażu podziemnym w budynku przy ul. Św. Wincentego w Warszawie.

Kamery na nowym grodzonym osiedlu „Klonowa Aleja” (obok „Parku Leśnego”) zarejestrowały wizerunek osób podejrzanych o dokonanie kradzieży rowerów o wartości 2500 zł.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące opisywanego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, z siedzibą przy ul. Chodeckiej 3/5 pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zdjęcia z kamery monitoringu w garażu na bródnowskiej części ul. św. Wincentego, z którego poszukiwani złodzieje ukradli dwa drogie rowery:

wszystkie zdjęcia: Policja

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “Tak się kradnie rowery w nowych blokach. Policja szuka złodziei

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 07:31

  złapać, wsadzić na kilka lat, wyznaczyć prace w więzieniu to szybko nauczą

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 08:46

  Dwa tępe łby…

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 10:22

  Na pewno ktoś ich rozpozna. Po gębach i ubraniu widać, że to jakieś przyjezdne głupki. Raczej trzeba było powiadomić Służbę Ochrony Kolei.

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 10:40

  u mnie OSTATNIO NA KLATCE POJAWIŁA SIE KARTKA O KRADZIEŻY. TYLKO PYTANIE, GDZIE TRZYMAĆ ? CZEMU NIE MA ROWERÓW? CZEMU NIE MA WÓZKOWNI?
  CZEMU NA KLATCE JEST JEDNO POMIESZCZENIE (SCHOWEK) PRYWATNY.

  U MNIE NA KLATCE NA KAŻDYM PIĘTRZE ŚREDNIO 5-10 ROWERÓW… NA KAŻDYM PIĘTRZE

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 13:53

  zajmą się tak samo jak moim telefonem. Dałem im na tacy imię nazwisko, profil na Instagramie i Facebooku, numer telefonu!!! Mimo tego sprawa zawieszona, BO NIE USTALONO MIEJSCA POBYTU!!!

 • 1 sierpnia 2017 o godz. 19:26

  A ktoś obraz z monitoringu ogląda na żywo?

 • 2 sierpnia 2017 o godz. 10:25

  tak, panowie z wąsami i z nadwagą za 9 zł brutto za godzinę.

 • 2 sierpnia 2017 o godz. 12:49

  No jak to kamery nic nie dają? Przecież mordy tych pamiątek po nieudanym romansie są uwiecznione na kliszy. Teraz zostaną złapani, i sprawa zamknięta.

 • 2 sierpnia 2017 o godz. 13:20

  do ter33: „zostaną złapani” za dużo amerykańskich seriali :)

 • 3 sierpnia 2017 o godz. 18:01

  Czapeczkowcy. Wszędzie czapeczkowcy…..

 • 6 sierpnia 2017 o godz. 20:08

  przyjezdne kmioty z WWL, walą od siebie przez las do miasta na Targówek i kradną jak leci

 • 6 sierpnia 2017 o godz. 21:27

  dane złapanych złodziei powinny być publikowane, złodziejskie ryje też!!!!

 • 10 sierpnia 2017 o godz. 08:19

  Sprawę kradzieży rowerów można rozwiązać w łatwy sposób. Wystarczy wprowadzić je do CEPIK-u i po kłopocie. Można to zrobić na podstawie numerów ramy idowodu zakupu. W przypadku spiłowania numerów posiadaczowi takiego sprzętu groziła by grzywna np 10tyś zł lub 2 lata odsiatki za uchylanie się od jej płatności. Jestem pewien że kradzieże by się szybko skończyły. Ale komu na tym zależy???
  Oprócz osoby poszkodowanej (okradzionej) wszyscy zarabiają: złodziej ma stosunkowo lekką pracę; paser kupi rower markowy w dobrej cenie którego na pewno by normalnie nie kupił ; sklep rowerowy ponownie sprzeda nowy rower poszkodowanemu, dodatkowo super sprzedają się zabezpieczenia antykradzieżowe do rowerów, Policja ma pracę (czuje się jeszcze bardziej potrzebna).Wszyscy zarabiają- no za wyjątkiem jednego.
  Oto Polska właśnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.