Tak się kradnie rowery w nowych blokach. Policja szuka złodziei

13
Share

Płoty, domofony, kamery… I wiele to nie daje. Złodzieje nie mają większych problemów z kradzieżami na grodzonych osiedlach – w tym wypadku rowerów.

 

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów, do której doszło 24 lipca 2017 r. po południu w garażu podziemnym w budynku przy ul. Św. Wincentego w Warszawie.

Kamery na nowym grodzonym osiedlu „Klonowa Aleja” (obok „Parku Leśnego”) zarejestrowały wizerunek osób podejrzanych o dokonanie kradzieży rowerów o wartości 2500 zł.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące opisywanego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, z siedzibą przy ul. Chodeckiej 3/5 pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Zdjęcia z kamery monitoringu w garażu na bródnowskiej części ul. św. Wincentego, z którego poszukiwani złodzieje ukradli dwa drogie rowery:

wszystkie zdjęcia: Policja

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx