Tu będzie Hangar 646 na Targówku

10
Share

W hali na ulicy Dalanowskiej powstaje popularny park trampolin Hangar 646. Planowane otwarcie wiosną przyszłego roku.

 

Hangar 646 to jeden z rozrywkowych przebojów Warszawy. Hale pełne trampolin i poduch powietrznych do skoków, swego rodzaju place zabaw dla dorosłych, działają już na Gocławiu oraz Mokotowie. Nowy obiekt na Targówku będzie trzeci w Warszawie i, jak zapewniają jego twórcy, najlepszy ze wszystkich.

„Ponad 50% hali zajmą nowe atrakcje! Znajdziecie tu między innymi ogromną, prawie pionową zjeżdżalnię, ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością oraz dwa OGROMNE tory przeszkód! Z torów jesteśmy szczególnie dumni, bo robimy je sami i możemy śmiało powiedzieć, że nie znajdziecie takich nigdzie indziej” – czytamy na facebookowym fanpejdżu Hangar 646 (który, na marginesie, lubi niemal 100 tys. osób – to pokazuje skalę popularności tej zabawy).

Gdzie dokładnie znajdzie się Hangar na Targówku? Na ulicy Dalanowskiej 29, pomiędzy ul. Borzymowską i Samarytanka – obok marketu Lidl i nowopowstającego osiedla La Melodie. Niektóre media piszą też, że to „tuż obok powstającej stacji metra Trocka” – ale tak naprawdę dzielić je będzie jakieś 600 metrów, czyli około 10-minutowy spacer albo podjazd dwa przystanki autobusem.

 

Przy Dalanowskiej 29 mieści się wielka na ok. 2600 m2 hala, w której do niedawna był magazyn z akcesoriami teleinformatycznymi prowadzony przez firmę AJM Electronics. Teraz jednak AJM ma kłopoty, a hala przy Dalanowskiej stoi pusta. A właściwie stała pusta do początków września, gdyż Hangar 646 podaje, że właśnie ruszyły pracy przy zabudowie wnętrza.

 

 

Hangar 646 na Targówku ma zostać otwarty wiosną 2018 roku.  Na miejscu, oprócz oprócz licznych trampolin, poduch, zjeżdżalni i torów przeszkód będzie też salon gier Arcade 646. W zabawie będzie można uczestniczyć indywidualnie i grupowo, będą też mogły być organizowane zamknięte imprezy i urodziny, a nawet lekcje WF dla szkół.

Wtedy wnętrze hali na ul. Dalanowskiej 29 ma wyglądać tak:

zdjęcia: targowek.info, wizualizacja: Hangar 646

 

10
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx