Lodowisko na Targówku ruszy już na początku listopada | targowek.info

Lodowisko na Targówku ruszy już na początku listopada

Gorąco wam dzisiaj? No to ucieszy was wiadomość, że niedługo ruszy lodowisko na OSiR Targówek.

 

Ślizgawka w wielkim niebieskim namiocie przy ul. Łabiszyńskiej 20 pojawia się regularnie każdej zimy od lat i co roku cieszy się olbrzymim powodzeniem – szczególnie od czasu, gdy w lodowej tafli zatopiono taśmy z diodami LED, podświetlającymi lód „od spodu” na różne kolory.

Dzisiaj, w najcieplejszy dzień obecnej jesieni, OSiR Targówek poinformował kiedy ruszy lodowisko w sezonie 2017/2018 – stanie się to już w sobotę 4 listopada 2017 r. I prawdopodobnie będzie pierwsza to tej zimy czynna ślizgawka w Warszawie (poza „profesjonalnym” Torwarem II).

Tak jak w zeszłym roku, lodowisko na Łabiszyńskiej 20 będzie czynne codziennie w godzinach 9:00-21:00. Cen OSiR jeszcze nie podał, ale nie sądzimy żeby miało się wiele zmienić od zeszłoroczych opłat – ulgowy 5 zł, normalny 8 zł – i ślizgawka na Targówku (w zasadzie na Bródnie) pozostanie jedną z najbardziej przystępnych w całej Warszawie.

 

 

zdjęcie na górze: lodowisko w namiocie na Targówku /archiwum targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Lodowisko na Targówku ruszy już na początku listopada

  • 16 października 2017 o godz. 16:35

    lodowisko super pomysł. Ale jak będzie tak jak na Namysłowskiej to nie dzieki. Lud tak wyrzeźbiony , że nie dało sie jeździć… Jakiś słaby ten lód albo niezadbany odpowiedno

  • 17 października 2017 o godz. 21:15

    A gdzie peany na cześć UE??? Ups. przepraszam, to pewnie z lokalnych podatków, a nie od „dobrodziejów” z zachodu to lodowisko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.