Park Handlowy Targówek zmienił się w Homepark | targowek.info

Park Handlowy Targówek zmienił się w Homepark

Wielka–mała zmiana na mapie handlowej naszej dzielnicy.

 

Wielu klientów ich nawet nie odróżnia, ale w zagłębiu handlowym w okolicach ul. Malborskiej, u styku naszej dzielnicy (i całej Warszawy) z Markami i Ząbkami działa kilka odrębnych centrów handlowych. Największym pod względem powierzchni jest Park Handlowy Targówek, ten w którym znajduje się m.in. Domoteka, Sportsdirect i TKMaxx. Jednak niedawno zaszła tam ważna zmiana.

Park Handlowy Targówek zmienił nazwę na bardziej światowo brzmiące Homepark. Rebranding obejmuje także nowe logo, identyfikację wizualną, zmianę stron internetowych oraz wprowadzenie nowej kampanii reklamowej.

Nie jest to jednak zwykłe „widzimisię” właścicieli, ale konsekwencja umowy zawartej przez firmę Pradera podczas zakupu całej sieci centrów handlowych od IKEA Centers – łącznie 17 obiektów nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech i Francji.

Homepark będzie miejscem zakupów dla osób dbających o dom i własne otoczenie, pokazującym przestrzeń życiową w sposób praktyczny, wygodny i niezobowiązujący. Homepark skupia specjalistyczne i popularne marki, oferujące szerokie spektrum produktów potrzebnych do aranżacji, wystroju i funkcjonowania domu. Jest to park handlowy o unikalnej kompozycji portfolio, który oprócz szerokiej oferty w zakresie wystroju wnętrz, proponuje także rozsądny wybór artykułów spożywczych, oferty gastronomicznej, sprzętu RTV oraz asortymentu modowego – komentuje fachowym językiem Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, będącej właścicielem nowej marki Homepark.

A poza tym… nic się nie zmieniło. Nowa nazwa, logotypy i hasła już obowiązują, ale dotychczasowe sklepy w Parku Handlowym/Homeparku na Targówku działają dokładnie na takich samych zasadach, jak do tej pory.

 

zdjęcie na górze: Homepark Targówek Warszawa / mat. prasowe.

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Park Handlowy Targówek zmienił się w Homepark

 • 17 października 2017 o godz. 15:10

  hahhaha artykuł nie napisał najważniejszego.
  Otóż te wielkie centra handlowe zmieniają nazwę co X lat tylko dlatego, żeby płacić mniejsze podatki. Po prostu zmieniając nazwę spółki, mają czystą kartę i warunki jak dla nowego przedsiębiorcy.

  Wcześniej był Carrefour, potem coś innego, potem Atrium, teraz homepark . Za 5 Lat będzie SHOP Center :)

 • 17 października 2017 o godz. 18:14

  @Paweł
  Tylko, że Atrium (wcześniej Centrum Handlowe Steen&Strom lub Centrum Handlowe Targówek) to inne centrum handlowe niż Park Handlowy Targówek (Homepark).

  Park Handlowy Targówek (Homepark) znajduje się tam gdzie IKEA i nie ma tam Carrefoura.

 • 17 października 2017 o godz. 18:43

  Nocne Polaków rozmowy. Symbol epoki, w którym punktem odniesienia jest centum handlowe i konsumpcja. Przeciętny Polak wyliczy, gdzie jest, gdzie była, co ją zastąpiło – mowa o sieci handlowej.Wyznacznikiem rosnącego ego Polaka nie jest to, że zaczyna orientować się w zagadnieniach dotczących sztuki, ekologii itp, ale że zaczyna pojawiać się w sklepach i sieciach uchodzących za bardziej prestiżowe, z bardziej zachodnimi nazwami. Ci co skoczyli oczko wyżej z pogardą mówią o tych z „biedy”, ale nad nimi są inni. Marzeniem nie jest więc pogłębianie wiedzy o świecie, ale „prestiżowe” skoki po szczeblach bazarów i targowisk.

  Na razie aspirująca klasa średnia atakuję byt Ikea. Wizyta tam jest traumatyczna. Walą tam tłumy szukające orginalności w uniformizmie, dopatrujące się restauracji w klopsikach z sosem. Tłumy, uznające swoje życie w supermarkecie za tak ważne, że zasługujące na utrwalenie w mediach społecznościowych.

  Przy okazji: co to jest rozsądny wybór artykułów spożywczych, co to jest nieobowiązująca przestrzeń życiowa, co to jest asortyment modowy? Czy każdy bazar, tylko dlatego, że zwie się z obca i ma swojego head of coś tam, musi przedstawiać się jak katedra?

 • 17 października 2017 o godz. 20:41

  A Pani Jadzia i osiedlowy slepik od zawsze i na zawsze. I zawsze ma świeże. Pachnące jesienią owoce.

  Pies jebal markety…

 • 17 października 2017 o godz. 22:33

  To wielka strefa HOMO. Rurki, brodacze, smartfony, rozwydrzone bachory, latające z kasą pindy. Tandeta i badziewie, gdzie lewusy muszą być i zostawiać hajs, bo tak każą koncerny i reklamy. Sodoma i Gomora.

 • 18 października 2017 o godz. 00:03

  Szkoda, że nie zainwestowali tam w hotele. Centrum handlowe z hotelami przy trasie Berlin – Poznań – Warszawa – Białystok – aż to zatoki fińskiej, do Tallina, a nawet do Helsinek (promem), trasą via Baltica, przez kraje nadbałtyckie, skusiłoby do wydania pieniędzy niejednego kierowcę. Ten teren ma przyszłość. I Inwestorzy z większym kapitałem to bardzo dobrze to przeanalizowali. W biznesie przypadków nie ma.

 • 18 października 2017 o godz. 10:19

  Niech sobie zmieniają – miasto dostaje 2% podatku od czynności cywilnoprawnych – czyli niezłe parę baniek.

 • 18 października 2017 o godz. 10:33

  do Michał: typowe myślenie cebulaka. Parę baniek, czyli lepiej dostać 5 baniek czy 25? No ale dla ciebie to i tak to samo.. przyjezdniaku

 • 19 października 2017 o godz. 13:18

  czy jest w pobliżu kościół? jeśli nie to natychmiast zbudować, ludzi będą mogli i zapokoić potrzeby duchowe i materialne

 • 19 października 2017 o godz. 22:07

  Tylko to centrum handlowe według MSI należy do Bródno, a nie Targówka.

 • 20 października 2017 o godz. 10:46

  Wg MSI połowa Muranowa to Nowolipki, 1/3 Grochowa to Gocławek a Woli na Woli w ogole nie uwzglednia. Oni rozumuja dzielnicami – jest TGK a nie BRD, tak samo jest w przypadky CH TArgowek, tez na Brodnie Drogie ALX. W dobie googla… ach…

 • 20 października 2017 o godz. 12:13

  Malborska to Bródno, a nie Targówek. Wstawcie to do poprawnej kategorii.

 • 21 października 2017 o godz. 15:56

  PARK SMAKU ZAMKNIETY OD 3 LAT , tylko kaczuszki pływaja w jeziorku obok skateparku pod estakadą. Ochrona wyjeździła już ścieżkę na tym zapomnianym zakątku bo muszą odwalić monitorowanie pustostanu co 4 godziny. Może Pani Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera odkryje przy okazji spaceru jaki potencjał kryje ten zielony teren dla klientów i ich dzieci.

 • 1 listopada 2017 o godz. 23:14

  homppark?
  w koncu!
  dzieks

 • 4 listopada 2017 o godz. 17:54

  To straszne…. Jak ja teraz na shopping trafie???

 • 29 grudnia 2017 o godz. 10:53

  Generalnie słabo, że na Malborską 41 do Domoteki Google kieruje od „tyłu”. Zdjęcie żenujące !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.